Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Ana

ID produktu: 5036006
Zobacz produkty podobne
(1)

Opis produktu

 

Ana Tramel jest zdolną prawniczką, o silnym charakterze, ale słabej woli, uzależnioną od alkoholu, seksu i leków. Kilka lat temu biły się o nią najlepsze kancelarie. Pewne mroczne wydarzenie sprawiło, że zrezygnowała z kariery adwokackiej i pracuje w małej kancelarii swojej przyjaciółki.Niespodziewany telefon od brata Alejandra, z którym od dawna nie miała kontaktu, wywraca jej życie do góry nogami. Okazuje się, że Alejandro nie tylko zamordował szefa wielkiego kasyna, w którym regularnie przesiadywał, lecz także przegrał tam blisko milion euro, których nie miał. Ana decyduje się pomóc bratu, choć wszystko świadczy przeciwko niemu. Wspierana przez osobliwy zespół (stary detektyw, początkująca prawniczka i uzależniony od hazardu stażysta), wypowiada wojnę potężnemu koncernowi z branży gier liczbowych. Pełne zawirowań śledztwo i proces przypominają walkę Dawida z Goliatem. Ana się jednak nie poddaje nawet wtedy, gdy zostaje na polu walki sama, zdradzona przez najbliższe osoby. Jest niczym filmowy Rocky Balboa: tak jak on potrafi wytrzymać każdy cios.

Specyfikacja

Oprawa
Miękka
Rok wydania
2018

Opinie (1)

(1)
Najbardziej pomocna opinia
Najnowsza książka autorstwa Roberto Santiago pt. ''Ana'' to prawdziwy majstersztyk sztuki charakteru, w której poznajemy losy głównej Any Tramel.

Początek pierwszego rozdziału sprawił, że od razu zaczęłam czuć sympatię do tej bohaterki, która wie, czego chce. Angażuje się w swoją pracę i w sprawy, które wymagają szczególnych poświęceń i dotyczą ją w sposób szczególny.

Anę polubiłam od razu, ponieważ potrafi wyciągnąć wnioski z sytuacji, które otaczają ją na co dzień, oceniać je, a przy tym nie oszczędza własnych swoich przemyśleń dotyczących życia zawodowego i prywatnego, posiada poczucie humoru oraz silny charakter. Ana ceni sobie lojalność, ale za to nie lubi kłamstw, przy okazji wyczuwając je.

Książka składa się z 91 rozdziałów.

To moja pierwsza przeczytana książka, która posiada prawie 1000 stron.

Ana powinna być dla wielu z nas przykładem, jak zachować się w wielu sytuacjach i potrafi dać z siebie wszystko nawet w momencie zagrożenia życia i śmierci.

Ciekawostką jest tutaj to, że tak do końca wszyscy nie wiedzą, co czuje Ana, o czym myśli, nie znają jej. Dialogi zostały tutaj idealnie opracowane do każdego z bohaterów występującym w tym niezwykłym pełnych zaskoczeń i zwrotów akcji thrillerze.

To moje pierwsze spotkanie literackie z autorem, który wykazał się poczuciem dobrego smaku thrillera umiejącego wciągnąć w wir kręgu niebezpiecznego świata, któremu nie zawsze należy zaufać.

Elementami dodatkowymi są tutaj pięknie zaprojektowana okładka, na której zamieszczone są opinie Pani Katarzyny Bondy i Pana Marcina Wrońskiego.

Polecam przeczytać tę książkę.
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: St. Majewski Zeszyt w okładce laminowanej, A5, 16 kartek, linia podwójna, MIX DZIEWCZĘCY, UNIPAP, Olesiejuk Wielki blok z labiryntami - 221681, Literatura Misja Lolka Skarpetczaka + CD - 149345, Pasja Cyferki w obrazkach. Figury i kolory - 229573, Niko Zwierzaki Cudaki. Ćw. uspr. piszącą rączkę 5-6 lat - 175213, Uroboros Ponura drużyna T.2 Miecz Północy - 206028, Wydawnictwo Księży Sercanów Paweł z Tarsu , Impuls Prawo dziecka do zdrowia, ExpressMap Plastic map Warszawa, Łomianki, Ząbki mapa, Mind&Dream Zarządzanie marzeniami 6+, Burda Książki Czas śmierci, Wilga Najpiękniejsza choinka na świecie, Difin Mechanizmy kontroli instrumentów prawno-finansowych polityki spójności UE, Vital Terapia ketonowa, MERIGRAF Karnet 18-ste urodziny A5 MIX, Prószyński Media Zdobyć Woodstock, WSiP Tropiciele SP 1 Karty plastyczne WSiP, Od.Nowa Vat. Podatek od towarów i usług 01.2017