Sztuka, muzyka i film

ANKA I PIEKŁO SZCZĘŚCIA TOM 3

ID produktu: 5884755
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Liczba stron: 320
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2019
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Marzenie o wielkiej miłości stało się dla Anki drogą do emocjonalnego piekła. Nie dość, że zdradziła męża, to nowy ukochany okazał się groźnym stalkerem. Anka nigdy nie podejrzewałaby siebie, że dobrowolnie wpakuje się w takie kłopoty… Przecież właśnie teraz miała przeżywać najpiękniejszy czas swojego życia! Nowa miłość, nowe rozdanie, nowa ONA.

Czy Ance uda się odzyskać życiową równowagę i stawi czoła kłopotom, w które się wplatała? Czy znajdzie siłę, aby wyznać prawdę rodzinie? A co najważniejsze czy pozbędzie się prześladowcy i spróbuje odbudować małżeństwo?

To historia o tym, jak łatwo się kłamie i jak trudno wyznać prawdę.

Specyfikacja

Oprawa
Miękka
Liczba stron
320
Rok wydania
2019

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zielona Sowa Use your head! Klinika dla Pluszaków, Egmont Basia i Mama w pracy (61688), Niko Łamigłówki dla mądrej główki, Olesiejuk Królewna Śnieżka (178941), Edycja Świętego Pawła Jak bronić się przed diabłem - 110310, Rebis Nauka Persfazji, Edgard Angielski Fiszki PLUS dla zaawansowanych 2 , Czarne Po Syberii, Martel Idę do szkoły - Literki i słowa, Niko ABC przedszkolak uczyć się chce, Debit Babcie od A do Z, Books Historia malarstwa. Jak czytać obrazy? , Debit Wilk ma okropny katar, Rafael Koronka za dusze zmarłych, Dan-mark Zeszyt tematyczny Dan-Mark fizyka A5 krata 60 (5905184037024), DA VINCI Zakładka do książki wisiorek , Skrzat Chory kotek i inne wiersze