ASTRUM Między jawą a snem

ID produktu: 5709261
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Nowy tomik poetycki, drugi z kolei po Podróży w głąb siebie, autorstwa Tamary Marioli Tarasek noszący tytuł Między jawą a snem...w sposób oczywisty nawiązuje i jest kontynuacją rozmowy poetki z czytelnikiem za pomocą wierszy wypływających z głębi serca i duszy autorki.
To poezja piękna, kobieca, delikatna, romantyczna choć na wskroś współczesna, taka sama jak osobowość autorki. Jej teksty dalekie są od wizji autorskich wielu współczesnych poetów i poetek szukających na siłę środków wyrazu, które epatującą wulgaryzmami. Są obrazoburcze itp.
Jej wiersze wydobywają na światło dzienne codzienną ciężką pracę zwykłej kobiety. Również uznanie natury jako kobiety i dzielącej się z czytelnikiem wszystkimi jej uczuciami, przy okazji nie krzywdząc nikogo. W jej poezji, czuć jednak i reminiscencje tego,że w otaczającym ją świecie, świecie pazernym materialistycznym, trudno jest żyć kobiecie wrażliwej,że trudno jest żyć w symbiozie, braku zrozumienia otoczenia,że poezja jest jej częścią życia i że ona, kobieta, w tym świecie, także świecie najbliższych chce czuć się wolna. Mieć prawo do swobody wypowiedzi. Sama pisze o sobie w poprzednim tomiku,że od najmłodszych lat interesuje ją teatr, literatura a zwłaszcza poezja. Jej pasją jest też muzyka, fotografia, właściwie każda dziedzina sztuki, jak również podróże, te dalekie i bliskie W jej nowym tomiku autorka także wybrała się w podróż, w podróż między jawą, a snem... zapraszam do lektury tej ciekawej i niezwykle wrażliwej poezji.

Specyfikacja techniczna

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Alexander Co gdzie jest - przyjmujemy gości, Rossi Notes A4 NPD L23 - WIKR-1032638, Olesiejuk 4 w Jednym. Zwierzęta (138494), Storybox Kroniki Archeo cz.4 Klątwa złotego smoka.Audiobook - 235397, Libra Nasze dzieje w XIX wieku, Verte Torebka Luxury Ślub TLS 2 (5903181058110), Nowa Era Teraz matura 2018 Chemia. Zadania i arkusze, Pascal Przewodnik dla zmotoryzowanych - Francja, Jedność Quizy dla małych geniuszy, Czarne Stary Ekspres Patagoński. Pociągiem przez Ameryki, TOP-2000 Zeszyt Goldie, A5, 96k, linia z marginesem (400088198), Zysk i S-ka Impuls. Jak podejmować właściwe decyzje, Protos Zeszyty papierów kolorowych Protos A4., Universitas Lektury podręczne. Antologia tekstów, BOSZ BESTIARIUSZEK SŁOWIAŃSKI NIEWIDZIALNI POMOCNICY, BigJigs Puzzle dla dzieci - Dopasowywanka z Cyferkami uniw