Literatura podróżnicza i przygodowa

Blondynka na tropie tajemnic

ID produktu: 4668627
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Siódmego dnia na Zanzibarze wsiadłam na łódź i popłynęłam przez ocean. Ciepły wiatr głaskał mnie po włosach, szumiały palmy kokosowe, świeciło tropikalne słońce, a ja pomyślałam, że w takich chwilach czas staje i przestaje mieć znaczenie. Liczy się tylko to, co jest tu i teraz. To jedna z tajemnic szczęścia.

W czasie podróży ciągle odkrywam coś nowego. Afrykański rytm życia w kraterze Ngorongoro, bigos z fasoli i księżycowa pustynia w Brazylii, zwariowane podwieczorki, Wydma Zachodzącego Słońca, zapach jaguara, zabójcze gąsienice, pieczone mrówki, wanilia, pieprz i goździki..

Niezwykłe miejsca i przygody, w poszukiwaniu prawdy o świecie i o sobie.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Fenix Żabi król - 106878, Muza Agi Bagi. Nowy lasek (161586), Biblioteka Akustyczna 20 000 mil podmorskiej żeglugi. Audiobook - 194936, Sine Qua Non The Bone Season 1. Czas Żniw , Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Ja we wczesnej schizofrenii (158911), Narcissus Notes Gee Flowerpots (233913), Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Wprowadzenie do systemowego rozumienia rodziny, WIR Mandale na święta i uroczystości, Muza Powrót do starego domu (229875), Wolters Kluwer Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika..., Centrum Metody Krakowskiej Sylabami po Krakowie, Greg Tablice: geografia + historia GREG (255234), Arkady Nie twój ruch, Lingea Rozmówki hiszpańskie ze słownikiem i gramatyką , Wilga Tupcio Chrupcio. Idę do lekarza, Media Rodzina Fantastyczna seria (zestaw 3x6) Nie ma Tusionka, Egmont TOMEK I PRZYJACIELE ZŁOTA KSIĘGA BAJEK DO SŁUCHANIA, Tassotti Karnet B6 + koperta Violino