Filozofia i religia

Co czynię ze skarbem mego życia? Rachunek sumienia

ID produktu: 1341750
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: ks. Marek Dziewiecki
  • Format [cm]: 12x16.5
  • Gatunek: Etyka
  • Liczba stron: 140
  • Rok wydania: 2010
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Człowiek to skarb w oczach Boga. Nikt bardziej niż nasz Ojciec w niebie nie pragnie, żebyśmy żyli w miłości, wolności i radości. Po grzechu pierworodnym nie jest to jednak łatwe. Jako dzieci nie umiemy się jeszcze bronić przez złem świata, zagrożeniem, które czasem wypływa nawet ze strony dorosłych. W wieku dorastania jesteśmy silniejsi fizycznie, jednak czyhają na nas inne pułapki: naiwność, słabość czy grzech.
Pomocą na drodze własnego doskonalenia się jest wrażliwość moralna, czyli odróżnianie zachowań, które pozwalają się rozwijać, od tych, które prowadzą do kryzysu. Pomocą jest też poczucie grzechu, czyli świadomość tego, że gdy krzywdzę kogoś lub siebie samego, to największe cierpienie zadaję Bogu, który kocha wszystkich ludzi największą miłością. Rachunek sumienia to szukanie prawdy o sobie po to, by stawać się najpiękniejszą, Bożą wersją samego siebie i by iść drogą błogosławieństwa.


Strony: 140, Format: 12x16,5 cm
Rok wydania: 2010, oprawa: broszurowa

Specyfikacja

Gatunek
Etyka
Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
140
Rok wydania
2010
Format [cm]
12x16.5
Autor
ks. Marek Dziewiecki

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Omedia Bajki - Grajki. Okruszek w krainie baśni 2CD - 182944, Agoy.pl Szelmostwa Lisa Witalisa...CD MP3 - 121174, Aletheia Podstawowe problemy fenomenologii , Bellona Warszawa skamandrytów , Helion Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku, Wydawnictwo Krytyki Politycznej Czy można uratować Europę?, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Zbuntowane dzieci. Ocena terapeutyczna oraz... (156026), WSiP Po prostu WOS. Podręcznik (zakres podstawowy), Silva Rerum Kryminalistyka w mediach, Karmelitów Bosych Korespondencja rodzinna (1863-1885), PWN Lekcje umierania. Prawdziwa historia o życiu, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Historia na ekranie. Gatunek filmowy a przekład... , Scream Comics Zloto i krew T.1-2, Dragon Szlaki Polski, Dragon Skarbnica polskich przysłów i rymowanek, Poligraf Na skraju nocy, Napoleon V Wojna francusko-pruska BR w.2019