Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Do Wigilii się zagoi

ID produktu: 4143388
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

 

Czasami myślimy, że święta w cudowny sposób rozwiążą nasze problemy.

Niektórzy jednak mają umiejętność pakowania się w takie kłopoty, że nawet cud im nie pomoże…

Wszystko zaczyna się od niewinnego zdjęcia zrobionego z ukrycia na lotnisku w Pyrzowicach.

Finka Ślęczka w samolocie z Londynu zauważa mężczyznę o oryginalnej urodzie i nieobecnym spojrzeniu -– z hipsterską brodą i tatuażami mógłby być zarówno kryminalistą, jak i modelem awangardowych projektantów. Kiedy później z przyjaciółką Martyną próbują go odnaleźć przez Facebook, sprawiają, że Rafał staje się bohaterem wielkiego internetowego zgrywu. Jego przyjaciel Heniek, młody adwokat-casanova, specjalizujący się w piorunującym wrażeniu i niebanalnym uwodzeniu kobiet, chce wytoczyć dziewczynom proces stulecia. Ale szybko okazuje się, że od nienawiści do miłości droga jest bardzo krótka, a mieszanie uczuć z interesami może nieźle nabałaganić w życiu.

Gorąca jak świąteczny grzaniec i zabawna jak wirujące płatki śniegu opowieść o wzajemnym poszukiwaniu i odnajdywaniu, o strachu przed bliskością i niegasnącej tęsknocie za nią, o cudzie spotkania i tajemnicy przypadków. I o tym, że nic nie jest dane raz na zawsze.

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
272
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
20.5
Szerokość [cm]
13.5
Autor
Agnieszka Błażyńska

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Olesiejuk Figlarne łamigłówki - 191905, Olesiejuk Mały chłopiec. Gaś pożar z Jackiem - 231671, Edycja Świętego Pawła Cuda Fatimy. Objawienia, kult, orędzie , Napoleon V Czołgista niemiecki 1939-1945 - 210948, Monumen Opętanie DVD, Agora Zatoka świń, Jedność Detoks. Książka kucharska (240150), Ameet LEGO (R) Ninjago. Złodzieje czasu, WMG Various The Very Best Of Beethoven, Dolnośląskie Zmierzch w.2017, SOL Rzeka zimna , Katauri Interactive King’s Bounty: Wojownicy Północy, ESD, Zielona Sowa Dziennik Tośki Marzec Tom 4 Kłopoty i chomik, BOSZ Chomik Wincent i świat sztuki: Stanisław Wyspiański, Team17 Worms Revolution: Medieval Tales Key Steam, Feral Interactive Middle-earth: Shadow of Mordor - Test of Speed Key Steam GLOBAL, Wydawnictwo M Biblia leczy. Zaburzenia snu, Karmelitów Bosych Na szlaku Dobrej Nowiny, Impuls Świadome ciało. Cielesność w psychoterapii...