Filozofia i religia

Dobra nowina - 215973

ID produktu: 1326300
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Osiągnęliśmy mistrzostwo w opacznym pojmowaniu dobrej nowiny. Czas to zmienić.
W wielu kościołach dobra nowina niepostrzeżenie zmieniła się w dobre rady: masz żyć tak a tak. Tak a tak masz się modlić. Oto techniki, które pomogą ci stać się lepszym chrześcijaninem, lepszym człowiekiem, lepszą żoną czy mężem. Pokażemy ci, co robić, by nie zabłądzić. Słuchaj nas: odmawiaj tę modlitwę, a będziesz zbawiony.
Jezus, którego spotykamy na kartach Biblii, mówi jednak o czymś zupełnie innym. Ewangelia, czyli dosłownie dobra nowina, którą ogłosił światu, jest znacznie lepsza! Nie jest kodeksem postępowania, abstrakcyjną rezerwacją miejsca w Niebie albo nadprzyrodzonym ubezpieczeniem na wypadek śmierci. To wiadomość, która zmieniła świat. Jej przyjęcie może całkowicie odmienić Twoje życie. Gdy naprawdę ją usłyszysz, zobaczysz wszystko w zupełnie nowym świetle.
N.T. Wright jest historykiem, teologiem, jednym z najwybitniejszych współczesnych znawców Nowego Testamentu. Przez wielu uważany za najważniejszego chrześcijańskiego apologetę od czasów C.S. Lewisa. Jest autorem kilkudziesięciu książek. Dobra nowina. Wiadomość, która zmieniła świat to pierwsza przetłumaczona na język polski.


Strony: 208, Format: 14,2x20,2 cm
Rok wydania: 2016, oprawa: broszurowa

Specyfikacja techniczna

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: St. Majewski Zeszyt do religii 32k kratka lamin.UNIPAP p15 MAJEWSKI - 5904149101039, Debit Franklin pomaga pokonać tremę. Franklin i - 78732, SBM Samochodzik Franek. Zamek i rycerze - 225305, Świat Książki PS Nie szukajcie mnie - 159096, Muza Rausz - 192335, Galaktyka Codziennie o krok do przodu. Proste sposoby na lepsze wykorzystanie każdego dnia, Pomoc Dorastanie do świętości , Amber Jak pogoda zmieniała losy wojen i świata, BOSZ Legendy zamków sudeckich, Egmont Tomek i Jacek. Piraci z Lua Lua. Tom 1, Burda Książki Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską, MAC Bajki Mazajki 5+ Bajka o końcu świecidełkowego... (244838), Amber Ostatni na liście w.2017 (226055), Starpak Torebka Na Ramię STK 64 40 Shim Shine PB, Niko Zbiór zadań z matematyki dla uczniów klas IV-VI , Novae Res Szósty. Po latach, MFP PAPER A4 Budowa, Jedność Idziemy do zoo, Wilga Pianki Wiosna