Pozostałe poradniki

Domowe terapie lecznicze. Domowe zabiegi wodne

ID produktu: 5914205
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

DRINŻ.ZOFIACIECIERSKA specjalista dietetyki (Poradnia Dietetyki w Gdańsku); w 2000 r. doktorat z toksykologii żywności na Wydziale Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studia podyplomowe z dietetyki i żywienia człowieka, a także studia na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Gdańsku; przez kilka lat wydawca i redaktor naczelny ogólnopolskiego miesięcznika Zdrowe Życie; autorka szeregu artykułów o profilu prozdrowotnym z dziedziny dietoterapii oraz zdrowego stylu życia; propagatorka medycyny żywieniowej św. Hildegardy z Bingen.
Oddajemy do rąk Państwa drugi tom serii Domowe terapie lecznicze, poświęconej programowi zdrowia księdza Sebastiana Kneippa. W tomie pierwszym, który ukazał się w listopadzie 2017 roku, omówiliśmy sposób wykonania zabiegów wodnych opracowanych przez doktora od wody, jednego z twórców medycyny naturalnej. Ważną zaletą tych zabiegów jest to, że wszystkie można wykonać samodzielnie w warunkach domowych. W tomie drugim kontynuujemy temat hydroterapii ks. Kneippa, wskazując, które z zabiegów bawarski duchowny zalecał do wykonania w określonych dolegliwościach. Wybraliśmy pięćdziesiąt popularnych chorób, wierząc, że każdy z naszych Czytelników znajdzie pomoc w złagodzeniu, a może nawet ustąpieniu dolegliwości.
WseriiDomowekuracjeleczniczeukażesięjeszcze:
tom 3: Ziołolecznictwo ks. Kneippa
tom 4: Program zdrowego życia według ks. Kneippa.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Media Rodzina Mysi Domek. Sam i Julia w teatrze (108842), Bis Opowiadania z piaskownicy (59749), Galeria Książki Percy Jackson i bogowie - T2 Morze potworów film - 111594, Sonia Draga Diabeł używa Instagrama - 219004, Level Trading Słownik polsko - grecki grecko - polski, Medium Vademecum uzdrawiania z raka, Znak Wtedy. O powojennym Krakowie, Fenix Pytania i odpowiedzi. Jak? Gdzie? Kiedy?, Almapress Światła i znaki nawigacyjne na morzu w.3, Aletheia Fragmenty dyskursu miłosnego, CORSAM Ziołowi posłańcy zdrowia, Literat Kodeks karny 2017, Teologia Polityczna Mowa wewnętrzna. Sceny z życia duchowego, Bogulandia Kartka 25 - Przylgnąłem, PANIE do Twoich... , Poltext 144 najczęściej używane niemieckie czasowniki na skróty do znajomości niemieckiego wyd. 2014 , Poligraf Nasze piękno tajemnic miłości, Skona Ting Zakładka ze wstążką Paproć 2, Adam Tam gdzie narodził się Chrystus. Co pielgrzym o Ziemi Świętej wiedzieć powinien