Opis
Specyfikacja
Opinie (16)
Inspiracje (2)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty

God of War

BESTSELLER!
ID produktu: 980268
Zobacz produkty podobne
(16)
Rekomendacja eksperta
Po pełnych gniewu przygodach i zniszczeniu Olimpu, wciel się po raz kolejny w postać Kratosa i poznaj go z zupełnie innej strony. Przemierzaj, wraz z synem, niebezpieczny świat mitologi nordyckiej i zmierz się z konsekwencjami dawnych czynów!

Opis produktu

 

 

 

Kontroluj szał
Gdy Kratos wywarł już swą zemstę na bogach Olimpu, zamieszkał w świecie norweskich bóstw i potworów.

W tym okrutnym świecie, który nie zna przebaczenia, będzie musiał walczyć o przetrwanie i nie tylko nauczyć swego syna, jak to robić, ale także uchronić go przed popełnieniem błędów Ducha Sparty.

Ta nowa odsłona serii God of War posiada wszystkie jej cechy charakterystyczne: brutalną walkę, niesamowite starcia z bossami i olbrzymi rozmach – i łączy je z nową formą narracji, która opisuje świat Kratosa.

 

 

 

 

Zupełnie nowa narracja
Kratos, jako mentor i obrońca swojego syna pragnącego zdobyć szacunek ojca, stoi przed szansą na okiełznanie szału, który od dawna kierował jego życiem. Kwestionując dziedzictwo, które mógł przekazać synowi, ma nadzieję, że uda mu się naprawić swoje błędy i uniknąć konsekwencji koszmarnych wydarzeń z przeszłości.

 

Mroczny świat
Przemierzaj lasy, góry i światy z nordyckiej mitologii. Przygotuj się na zupełnie nowe niebezpieczeństwa w postaci całego panteonu stworzeń, potworów i bogów.

 

Brutalna walka
Dzięki umieszczonej bliżej kamerze znajdziesz się w samym środku gorączkowej, bezlitosnej walki. Potężny magiczny topór Kratosa to okrutna broń, która przydaje się także podczas eksploracji. Zawsze miej się na baczności.

 

 

Specyfikacja

God of War
Typ
Główna gra
Akcja
Bijatyka
TPP
Zręcznościowa
Klasyfikacja PEGI
+18
Blu-ray

Opinie (16)

(16)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna gra Polecam!!!
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Inspiracje (2)

Pytania i odpowiedzi (1)

Czy ta wersja gry posiada polski dubbing lub polskie napisy? W specyfikacji jest napisane jedynie "wersja angielska".
Witam,
w tym przypadku jest to wersja angielska i może nie posiadać napisów oraz dubbingu w języku polskim.
Pozdrawiam.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (16)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (2)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Cenega Husk, Alexander Książ. Magia Świąt Bożego Narodzenia - Trenuj pamięć z Alkiem, Media Rodzina Mądra mysz - Zuzia w szpitalu (33914), Skrzat Mała akademia kogutka Ziutka. Pszczółka (122396), EneDueRabe Góra Trzech Grot - 179224, Promic Ojciec Pio. Cud Eucharystii - 167009, Drageus Nexus T.2 Crux - 120658, SBM Atlas ptaków - 105161, Delta W-Z Oficyna Wydawnicza Podstawy rysowania pejzażu, APN PROMISE Microssoft Office 2016 Krok po kroku, WAM Pocałunek ślimaka. Historyjki terapeutyczne, Pascal Gorący związek (210404), Helion ABC komputera. Wydanie X, Ars Scripti-2 Numerologia optymistyczna, Zielona Sowa Główka pracuje. Drugoteściki dla klasy 2, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Skandynawski raj. O ludziach prawie idealnych, Tashka Bajka o starej babci i molu Zbyszku, EneDueRabe Jem zdrowo i strzelam gole!