Biografie

GRUBSON NA SZCZYCIE

ID produktu: 5317500
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Liczba stron: 256
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2018
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu?

Poznajcie GrubSona, chłopaka z Rybnika!

To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt... oraz wszystkim tym co jest później. Zabawna i inspirująca, choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji.

Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia.

Tomasz "GrubSon" Iwanca – wokalista, raper i producent muzyczny. Autor płyt O.R.S., Coś więcej niż muzyka, Gruby Brzuch (nagranej w duecie z DJ BRK), Holizm, oraz Gatunek L.

W latach 2015 i 2016 występował na Przystanku Woodstock - kolejno na małej i dużej scenie. Z wydarzeń powstały dwa wydawnictwa DVD dostępne w całej Polsce.

Najpopularniejszy utwór GrubSona pt. NA SZCZYCIE, liczy obecnie ponad 90 000 000 wyświetleń na serwisie YouTube.

Przemek Corso – felietonista, konferansjer, głos radiowy, scenarzysta teledysków, konsultant artystyczny. Autor książek, w tym serii sensacyjno-przygodowej o awanturniku i złodzieju zabytków, Robercie Karczu (Miasto złodziei, Miasto z gliny).

Specyfikacja

Oprawa
Twarda
Liczba stron
256
Rok wydania
2018

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Niko Mała cyganeczka (236604), Wydawnictwo Księży Sercanów Teologia dzisiaj - 166977, Instytut Wydawniczy PAX ABC księdza Twardowskiego. Kazania najkrótsze , Oxford Matura Trainer ZP podręcznik wieloletni + mp3, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Życie po duńsku (230782), WAM Katechizm SP 7 Jezus Uczy i Zbawia, Genesis Christian Rosenkreutz i jego dzieło, Taurus Media Black Science T.1 Zasada nieskończonego spadania , Impuls Za kurtyną lat, Księży Młyn Dom Wydawniczy Sekrety Łasku i Pabianic, Operon Informatyka SP 4-6. Ciekawi świata - ćwiczenia, Antra Wkład do kalendarza dziennego 2018 A5/DNS, Edipresse Tajemnice Dworu Sułtana T.8 Nurbanu cz.2 , Egmont Masza i Niedźwiedź. Połącz kropki, Multico Radosław Żbikowski opowiada o skałach i minerałach, Rebis Losy żydowskich żołnierzy Hitlera, Kotori Sword Art Online #01, Olesiejuk Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia na dworze!