Dziecko Gry i zabawki

Gry i planszówki

Rekomendowane przez specjalistów

Posiadłość Szaleństwa 2 edycja (PL-MAD20)
(7)
Kupiło 11 osób
327 zł
rekomendacja eksperta
Druga edycja gry Galakta Posiadłość Szaleństwa daje możliwość odwiedzenia nawiedzonych posiadłości Arkham oraz wielu innych złowieszczych miejsc. W badacza tajemnic możesz wcielić się samotnie lub w trybie kooperacji z znajomymi.
Catan - Gwiezdni Osadnicy
Kupiły 4 osoby
258,74 zł
rekomendacja eksperta
Wreszcie udało się sięgnąć gwiazd! Jest środek trzeciego tysiąclecia. Ty i twoi koledzy z Catanu podróżujcie statkami kosmicznymi na odległe systemy planetarne w poszukiwaniu większej ilości zasobów.
This War of Mine: The Board Game (Polska edycja) (265620)
(1)
Kupiły 22 osoby
178,89 zł
rekomendacja eksperta
Miasto jest oblężone. Brakuje wody, jedzenia, leków. Każdy dzień to walka o przetrwanie. Podczas rozgrywki gracze spotkają wiele postaci, a prawie każda ma swoje imię i historię, której staną się częścią.
Everdell
Kupiło 9 osób
159 zł
rekomendacja eksperta
Jako lider rozwijającej się cywilizacji, odkrywaj nieznane dotąd tereny, poznawaj nowe stworzenia i zakładaj miasta. Brzmi interesująco, prawda? To wszystko możesz dokonać w wyjątkowo klimatycznej grze Everdell.
Gra planszowa Cyklady (2010)
(9)
Kupiło 8 osób
156,12 zł
rekomendacja eksperta
Jako grecki wódz doprowadź swoje królestwo do chwały i bogactwa! W tej rozbudowanej grze z piekną i klimatyczną oprawą, możesz nie tylko podbijać nowe tereny ale też rozwijać swoje Imperium i wykorzystać swoje umiejętności planowania i zarządzania.
Harry Potter: Hogwarts Battle
Kupiło 18 osób
147,26 zł
rekomendacja eksperta
Jeszcze raz powróć do świata pełnego magii, tajemnic i zapewnij bezpieczeństwo uczniom hogwartu w tej klimatycznej grze karcianej.
Gra planszowa Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie Edycja Gra Roku
(26)
Kupiło 16 osób
129,01 zł
rekomendacja eksperta
Tym razem porywamy was na bezludną wyspę i rzucamy w wir niezwykłych przygód, które przytrafią się grupie rozbitków! Będziecie budować szałas, bronie, będziecie starać się robić co w waszej mocy... by przetrwać.
Gra planszowa Azul Edycja polska
(14)
Kupiło 8 osób
128,87 zł
rekomendacja eksperta
Azul podbił serca (i gusty) graczy z całego świata. Uwielbiasz dekorować? Kochasz estetykę? Boisz się pustej przestrzeni (horror vacui)? W takim razie Azul jest dla ciebie!
Gra planszowa Wsiąść do Pociągu: Europa (9665)
(51)
Kupiło 19 osób
125 zł
rekomendacja eksperta
To prosta i elegancka gra. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się także doświadczonym graczom. Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!
Minerały Games
Kupiło 5 osób
122,79 zł
rekomendacja eksperta
W tej grze, gracze mogą wcielić się w geologów i wydobywać drogocenne i lśniące minerały. Gra rozwija m.in umiejętności obserwacji oraz planowania. Kto okaże się najlepszym zbieraczem i wydobędzie najlepsze okazy?
Smart Games Brain Train (ENG)
Kupiło 0 osób
112,99 zł
rekomendacja eksperta
Gra Brain Train SMART GAMES to rewelacyjna gra z elementami sortowania kształtów. Posiada kilka poziomów trudności. Stymuluje umiejętności poznawcze takie jak elastyczne myślenie.
Gra La Cucaracha (222520)
(13)
Kupiło 5 osób
112 zł
rekomendacja eksperta
W kuchni jest karaluch! Szybko - kto go złapie?! Rzuć kostką i działaj błyskawicznie - użyj sztućców, aby zwabić karalucha do swojej pułapki. Gracz, który złapie karalucha 5 razy wygrywa!
Cluedo (38712)
Kupiło 15 osób
111,99 zł
rekomendacja eksperta
Klasyczna gra kryminalna powraca w nowym wydaniu. Kto popełnił zbrodnie i jest podejrzany? Wyeliminuj wszystkich podejrzanych i rozwiąż zagadkę zabójstwa, narzędzia jakie zostało użyte oraz w jakim pomieszczeniu miało to miejsce.
Kroniki Zbrodni
Kupiły 4 osoby
102,99 zł
rekomendacja eksperta
Wejdź na nowy, nieznany dotąd poziom doznań w grach planszowych. Przy pomocy prostej w obsłudze aplikacji i możliwości rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości zanurz się w świecie pełnym zbrodni i rozwikłaj wielopoziomowe zagadki kryminalne.
Blokus (BJV44)
(9)
Kupiło 17 osób
101,99 zł
rekomendacja eksperta
Podbij planszę i chroń swoje terytorium! Wystarczy minuta, aby opanować zasady dynamicznej gry! A gdy już to zrobisz, możesz cieszyć się długimi godzinami zabawy wymagającej strategicznego myślenia i oferującej wesołe wyzwania dla całej rodziny.