Dziecko
Gry i zabawki

Zabawki dla dzieci

Rekomendowane przez specjalistów
Kuchnia drewniana XL z dźwiękiem i 15 akcesoriami Macaron (J06571)
(1)
Kupiły 4 osoby
-9%
845.2 zł
771,80 zł
rekomendacja eksperta
Fantastyczna, bardzo duża kuchnia Macaron sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku, pozwoli mu bezpiecznie uczestniczyć w codziennych czynnościach i rozwijać pasję gotowania. Kuchnia z dziecięcych marzeń!
Szkoła jeździectwa
Kupiła 1 osoba
-6%
449 zł
423,95 zł
rekomendacja eksperta
Wspaniały zestaw 2w1, który pozwoli Twojemu dziecku zorganizować szkolenie jeździeckie, a także zaopiekować się końmi.
Kuchnia Mini Tefal Studio Bubble XXL
Kupiła 1 osoba
415,49 zł
rekomendacja eksperta
Wielofunkcyjna, interaktywna Kuchnia mini Tefal ucieszy, każdego małego szefa kuchni. Śliczne wzornictwo oraz nowoczesna stylistyka nadają zabawce niepowtarzalny charakter.
Kuchnia drewniana z dźwiękiem i z 7 akcesoriami Happy Day (J06564)
Kupiła 1 osoba
412 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia Happy Day, pozwoli bezpiecznie rozwinąć pasję do gotowania, jednoczeście dostarczając Twojemu dziecku niezliczone godziny świetnej zabawy.
Kuchnia drewniana duża z akcesoriami Macaron (J06567)
Kupiła 1 osoba
-4%
368.96 zł
355 zł
rekomendacja eksperta
Zabawa z kuchnią Happy Day doskonale rozwija umiejętności manualnie i społeczne. Liczne akcesoria oraz detale do złudzenia przypominają prawdziwe przedmioty, jednocześnie są bezpieczne i dopasowane do małych rączek.
LOL Surprise! Amazing 14 ekskluzywnych laleczek 70 niespodzianek (559764)
Kupiło 151 osób
349 zł
rekomendacja eksperta
Ten wielki zestaw skrywa w sobie aż ponad 70 niespodzianek, dzięki którym każda dziewczynka będzie zachwycona. Odkryj niesamowite akcesoria, takie jak limitowane laleczki, zwierzątka, buciki, ozdoby, ubranka czy wyjątkowe lalki fashion O.M.G.
Black&Decker Warsztat ultimate (7600360702)
(2)
Kupiło 6 osób
329 zł
rekomendacja eksperta
Warsztat wiernie odwzorowywujący produkty marki Black & Decker dla małych wielbicieli majsterkowania. W zestawie 95 akcesorii, które są lekkie, wygodne i w pełni bezpieczne dla małych rączek.
Samolot (GDG76)
(1)
Kupiło 13 osób
319 zł
rekomendacja eksperta
Przeżyj fantastyczną podróż samolotem razem z Barbie! Poszybujcie razem w przestworza! Czas na pokładzie umilą Wam przekąski takie jakie: porcja lodów. Chcesz się zdrzemnąć podczas lotu? Załóż słuchawki i maskę na oczy.
Barbie Kamper 3w1 (GHL93)
Kupiło 26 osób
315 zł
rekomendacja eksperta
Na młodych miłośników przygód czeka potrójna zabawa z Kamperem 3 w 1 Barbie! Z tym pojazdem możliwości zabawy są nieograniczone: kryją się w nim samochód, łódka i zestaw kempingowy z 5 obszarami zabawy.Pełne wyposażenie i 60 akcesoriów kempingowych!
Kuchnia mini Tefal Studio Bubble XL
Kupiły 3 osoby
310 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia ma rozmiar odpowiedni do wspólnej zabawy większej liczby dzieci. Kuchnia ma wbudowany ekspres kapsułkowy i ekspres do napojów gazowanych. Elektryczna płyta grzewcza z funkcją gotującej się wody, lodówka, piekarnik i zmywarka do naczyń.
Remiza garaż drewniany z 10 akcesoriami (J05717)
Kupiła 1 osoba
289 zł
rekomendacja eksperta
Zestaw drewniany Remiza-garaż francuskiej marki JANOD to idealny prezent dla każdego dziecka. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z strażakami w roli głównej.
City Color Shifers Mega Myjnia Atak krokodyla (FTB67)
(2)
Kupiły 72 osoby
275,97 zł
rekomendacja eksperta
Produkty z serii Hot Wheels doceniane są na całym świecie. Tory, które można nabyć łączą się ze sobą i urozmaicają zabawę nimi.
Szkola jeździecka z jeźdźcami i końmi (42389)
(3)
Kupiły 3 osoby
258,46 zł
rekomendacja eksperta
Wspaniały zestaw, który pozwoli Twojemu dziecku zorganizować szkolenie jeździeckie, a także zaopiekować się końmi. Zabawa produktami Schleich przynosi dużo radości i jednocześnie rozwija kreatywność i wyobraźnię.
Kuchnia mini Tefal Studio Bubble
Kupiło 5 osób
256,79 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia posiada nowoczesną stylistykę i kolorystykę. Zestaw składa się z niezbędnego wyposażenia i funkcji, które sprawiają, że zabawa staje się odwzorowaniem czynności, które dzieci obserwują w życiu codziennym i tak chętnie naśladują.
Mustang Duch Wolności Spirit Stajnia z figurkami
Kupiła 1 osoba
249,90 zł
rekomendacja eksperta
Mustang z Dzikiej doliny powraca i potrzebuje twojej pomocy! Wraz z Lucky, specjalną zagrodą i wieloma akcesoriami zapewnij sobie długą i zróżnicowaną zabawę.