Dziecko
Gry i zabawki

Zabawki dla dzieci

Rekomendowane przez specjalistów
Kuchnia drewniana z dźwiękiem i z 7 akcesoriami Happy Day (J06564)
Kupiła 1 osoba
599 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia Happy Day, pozwoli bezpiecznie rozwinąć pasję do gotowania, jednoczeście dostarczając Twojemu dziecku niezliczone godziny świetnej zabawy.
MacroBot (88045)
(2)
Kupiło 6 osób
409,99 zł
rekomendacja eksperta
Pozwól swojemu dziecku wkroczyć do świata robotyki i technologii razem z Macrobotem. Dzięki załączonemu pilotowi Twoja pociecha w dowolny sposób zaprogramuje nowego przyjaciela.
Kuchnia Mini Tefal Studio Bubble XXL
Kupiła 1 osoba
349 zł
rekomendacja eksperta
Wielofunkcyjna, interaktywna Kuchnia mini Tefal ucieszy, każdego małego szefa kuchni. Śliczne wzornictwo oraz nowoczesna stylistyka nadają zabawce niepowtarzalny charakter.
Kuchnia mini Tefal Studio Bubble XL
Kupiły 3 osoby
338,69 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia ma rozmiar odpowiedni do wspólnej zabawy większej liczby dzieci. Kuchnia ma wbudowany ekspres kapsułkowy i ekspres do napojów gazowanych. Elektryczna płyta grzewcza z funkcją gotującej się wody, lodówka, piekarnik i zmywarka do naczyń.
BABY born® Lalka Soft touch girl blue eyes (824368)
(5)
Kupiło 38 osób
317,99 zł
rekomendacja eksperta
Lalka funkcyjna BABY BORN NEW SOFT TOUCH to najnowsza propozycja kolekcji Zapf Creation. Nowa lalka jest delikatna w dotyku jej ciało stało się bardziej miękkie i elastyczne. Uroku lalce dodają niebieskie zamykane oczy.
Baza Psiego Patrolu ze zjeżdżalnią (6022632)
(4)
Kupiły 44 osoby
295 zł
rekomendacja eksperta
Daj swojemu dziecku możliwość niekończącej się zabawy! Baza z serialu Psi Patrol pozwoli odwzorować ulubione momenty oraz tworzyć własne!
Remiza garaż drewniany z 10 akcesoriami (J05717)
Kupiły 2 osoby
289 zł
rekomendacja eksperta
Zestaw drewniany Remiza-garaż francuskiej marki JANOD to idealny prezent dla każdego dziecka. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z strażakami w roli głównej.
Kuchnia drewniana duża z akcesoriami Macaron (J06567)
Kupiły 2 osoby
259 zł
rekomendacja eksperta
Zabawa z kuchnią Happy Day doskonale rozwija umiejętności manualnie i społeczne. Liczne akcesoria oraz detale do złudzenia przypominają prawdziwe przedmioty, jednocześnie są bezpieczne i dopasowane do małych rączek.
Edukacyjny stolik malucha (DRH37)
(13)
Kupiło 58 osób
255,48 zł
rekomendacja eksperta
Trzy poziomy nauki i zabawy zapewniają optymalny rozwój dziecka dostosowany do jego wieku. Stolik DRH37 posiada całe mnóstwo interaktywnych elementów, edukacyjnych wypowiedzi oraz piosenek.
Little Planet Muzyczna Farma Małego Odkrywcy (FKD34)
(3)
Kupiło 49 osób
-4%
250.55 zł
243 zł
rekomendacja eksperta
Samolot (GDG76)
(3)
Kupiło 49 osób
229 zł
rekomendacja eksperta
Przeżyj fantastyczną podróż samolotem razem z Barbie! Poszybujcie razem w przestworza! Czas na pokładzie umilą Wam przekąski takie jakie: porcja lodów. Chcesz się zdrzemnąć podczas lotu? Załóż słuchawki i maskę na oczy.
Flora konik interaktywny (8124)
(1)
Kupiły 3 osoby
226,66 zł
rekomendacja eksperta
Poznajcie nowego przyjaciela od TmToys, Flora wyruszy z Wami w niejedną fascynującą podróż.
Market z wózkiem (7600350212)
Kupiło 13 osób
224,79 zł
rekomendacja eksperta
Supermarket sklep z kasą, lodówką, wózkiem i akcesoriami pozwoli Twojemu dziecku na niesamowitą zabawę. Atrakcją zestawu jest zamykana na kluczyk, elektroniczna kasa z kalkulatorem i funkcjami dźwiękowymi, w której możesz przechowywać pieniądze.
Kuchnia mini Tefal Studio Bubble
Kupiło 8 osób
219 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia posiada nowoczesną stylistykę i kolorystykę. Zestaw składa się z niezbędnego wyposażenia i funkcji, które sprawiają, że zabawa staje się odwzorowaniem czynności, które dzieci obserwują w życiu codziennym i tak chętnie naśladują.
City Rajdowy garaż (FTB68)
(5)
Kupiły 123 osoby
206,99 zł
rekomendacja eksperta
Ten interaktywny garaż pomieści i przetransportuje ponad 35 samochodzików, którę będą mogły wziąć udział w wyścigu po specjalnej rampie! Odjzadowa zabawa gwarantowana.