Zabawki dla niemowląt

Rekomendowane przez specjalistów

Super Mario Figurka interaktywna - To-ja! 36 cm
Kupiła 1 osoba
249 zł
Rekomendacja eksperta
Super Mario to jedna z kultowych postaci z gier. Jego interaktywna figurka z aż 30 efektami dźwiękowymi z pewnością uszczęśliwi każdego młodego i dorosłego fana gier komputerowych.
Jurassic World T-Rex Mega Ryk (GJT60)
Kupiły 2 osoby
219 zł
Rekomendacja eksperta
T-Rex to z pewnością jeden z ulubionych dinozaurów dzieci i dorosłych. Zabawkowa wersja od Mattel pozwala ożywić figurkę za pomocą aktywowanych ruchów i przerażających ryków.
Interaktywna zabawka Minionek Gadułka (GMF27)
Kupiło 13 osób
144 zł
Rekomendacja eksperta
Minionek Otto to duża interaktywna figurka z 9 sposobami zabawy i ponad 20 wypowiedziami, w tym historyjkami i piosenkami. Jeśli Twoje dziecko nie mogło powstrzymać się od śmiechu podczas seansu Minionków to z pewnością ucieszy się z tej zabawki.
Królik Bing Maskotka + Króliś Tuliś
(4)
Kupiło 11 osób
129 zł
Rekomendacja eksperta
Królik Bing jest głównym bohaterem popularnej wśród dzieci animowanej bajki, która opowiada o jego przygodach wraz z paczką najlepszych przyjaciół. Pluszowa wersja wraz z Królikiem Tulisiem zapewnią dużo radości i zabawy młodym fanom serialu.
Wydra usypianka oddychający uspokajacz (FXC66)
(8)
Kupiły 52 osoby
121,90 zł
Rekomendacja eksperta
Wydra usypianka-przytulanka rozwija u dziecka zmysły dotyku, słuchu oraz wzroku dzięki miękkim materiałom, kojącej muzyce oraz światełkom, jednocześnie relaksując malucha. Wydra została wyróżniona nagrodą Zabawki Roku 2019.