Wybierz kod pocztowy

Klatki i akcesoria dla gryzoni

Rekomendowane przez specjalistów

KLATKA CASITA 100
Kupiło 6 osób
235,69 zł
Rekomendacja eksperta
Klatka Casita 100 jest odpowiednia dla królików i dużych gryzoni np. świnek morskich. Dzięki systemowi montażu „SaveSpace Packing” można ją całkowicie złożyć, dzięki czemu transport oraz przechowywanie nie stanie się problemem.
Klatka RODY3 TRIO zółta
Kupiło 12 osób
208,90 zł
Rekomendacja eksperta
Praktyczna klatka Rody została wykonana z wysokiej jakości plastiku, co dało doskonały efekt wizualny. Nowoczesny design wpasuje się w każde wnętrze! Konstrukcja klatki dostosowana jest doskonale do potrzeb małych gryzoni. Nadaje się dla 3-4 małych.
Klatka Neo Panas czarna mała ze szklaną kuwetą
(3)
Kupiło 39 osób
202,39 zł
Rekomendacja eksperta
Klatka dla gryzoni oferuje zwierzęciu prawdziwą swobodę ruchów dzięki dużej wysokości i 2 piętrom. Ma szklaną podstawę/kuwetę, umożliwiającą obserwowanie zwierzątka przez cały dzień. Będzie odpowiednia zarówno dla chomików jak i myszoskoczków.
ZOLUX Klatka RODY3 DUO kol. żółty
Kupiło 5 osób
158,90 zł
Rekomendacja eksperta
Nowa linia klatek Rody urzeka prostotą, funkcjonalnością i nowoczesnym wzorem. Estetyczny przezroczysty plastik imitujący wręcz szkło pozwala na nieograniczoną obserwację życia zwierzątka, jego codziennych zajęć i zabaw.
Klatka CLASSIC 100 cm kol. szary/seledynowy
(1)
Kupiło 8 osób
140,97 zł
Rekomendacja eksperta
Katka z łatwością pomieści dwie świnki morskie lub jednego miniaturowego królika. Klatki Classic zapewniają małym gryzoniom prawdziwą przestrzeń życiową.
Klatka CLASSIC 80 cm kol. szary/czerwony
Kupiły 3 osoby
-14%
117.99 zł
101,70 zł
Rekomendacja eksperta
Klatka nadaje się dla świnki morskiej i królika. Możliwość praktycznie całkowitego otwierania klatki od frontu, ułatwia dostęp do Twojego pupila. W środku klatki znajduje się żłobek na siano. Klatka jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.
Klatka RODY3 MINI kol. biały
Kupiła 1 osoba
75,90 zł
Rekomendacja eksperta
Wysokiej jakości klatka z wyposażeniem dla małych gryzoni. Klatka jednopoziomowa z możliwością rozbudowy o kolejne klatki za pomocą tuneli. Klatka wyposażona w uchwyt umożliwiający wygodne przenoszenie.
SIANKO JAŚKOWE 1kg ziołowe (
(5)
Kupiło 0 osób
47,99 zł
Rekomendacja eksperta
Naturalne sianko z czystych łąk - czy może być lepsza przekąska dla Twojego zwierzaka? W opakowaniu towarzyszy mu szereg zdrowych i smakowitych dla gryzoni ziół.
Specjalista Morele | 10:46
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.