Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Karty kontrastowe na kółeczku 3+

ID produktu: 4563275
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

 

 BRIGHT JUNIOR MEDIA

Karty kontrastowe na kółeczku 3+ 

 

Nigdy nie jest za wcześnie na wspólne odkrywanie świata!

Karty kontrastowe na kółeczku to zestaw stworzony z myślą o rodzicach, którzy chcą aktywnie wspierać swoje maluszki w rozwoju. Oglądanie 20 kontrastowych ilustracji dostosowanych do poziomu percepcji nieco starszych niemowląt, które są już wstanie wyodrębnić z całości niewielkie elementy, pozwala kształtować inteligencję wizualno-przestrzenną, a wspólna zabawa to wspaniały sposób na budowanie więzi i bliskości.

Poręczny format i wygodne kółeczko sprawiają, że książeczkę możecie zawsze mieć przy sobie. Sprawdzi się w domu, w podróży i na spacerze, możecie zawiesić ją przy łóżeczku lub wózku. Z dołączonego do zestawu Poradnika dla rodziców dowiecie się, jak widzi niemowlę oraz jak wpierać rozwój maluszka za pomocą książeczki kontrastowej.

W serii dostępne są również Karty kontrastowe na kółeczku dla dzieci 0 mies.+.

Specyfikacja

Dziedzina
Inne
Oprawa
Pudełko
Liczba stron
20
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
18.5
Szerokość [cm]
12
Autor
Praca zbiorowa

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Alexander Co gdzie jest - w mieście, WMG Złota kolekcja: Najpiękniejszy dzień, WMG Captain Beefheart Sun, Zoom, Spark: 1970 To 1972, WMG Dziadek do orzechów, LITERAT Harmonijka mała. Ubrania (178307), Aksjomat Bajka do kolorowania. Jaś i Małgosia (237250), LTW Dama w jedwabnej sukni TW w.2015 , Czerwone i Czarne Zdradzeni , Level Trading Słownik dla pielęgniarek, opiekunów. pol - fr,fr - pol, KOS Uwolnij się od manipulacji, CeDeWu Analiza finansowa w przedsiębiorstwie (224305), Znak Pyszne 25, Sonia Draga Sowa, GWO Między nami graczami. Romeo i Julia, PORADNIA K Dlaczego moje dziecko? Okrutne błędy natury, Literackie Zawsze nie ma nigdy, Fenix Legendy polskie w wersji polskiej i angielskiej , Jedność Poradnik wiercipięty, czyli jak uwolnić energię na 101 sposobów, Bezdroża Travelbook - Amsterdam w.2018