Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Kłamca. Stróże

ID produktu: 4522354
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Kłamca. Stróże

 

LOKI - kłamca, oszust, zdrajca i... ostatnia nadzieja Twojego anioła stróża!


Nietypowe śledztwa, dziwne międzygatunkowe przyjaźnie i całe tony niebiańskiej biurokracji... Ot, dzień jak co dzień w pracy anioła stróża.
Wszystko komplikuje się jak zwykle przez Lokiego: cyngla od brudnej roboty, prowodyra i sprawcę niejednego zamieszania. Tym razem nordycki bóg kłamstwa pokaże pełnię swoich możliwości.


Jeśli znasz i lubisz Kłamcę, Stróże sprawią, że polubisz go jeszcze bardziej. Jeśli nie znasz, oto świetna okazja, by zacząć właśnie od tej książki! A jeśli znalazłeś się w grupie, która miała autorowi za złe zakończenie tamtej historii, wiedz, że nic nie kończy się ostatecznie ani tylko na jeden sposób.
STRÓŻE ZMIENIĄ WSZYSTKO!

Na początku zasady były proste. Każdy człowiek wierzący w Boga dostawał anioła stróża, a gdy się do niego modlił, ten zyskiwał moc, by udzielić mu swego nadprzyrodzonego wsparcia. Potem jednak wszystko się skomplikowało ludzi zaczęło przybywać błyskawicznie, ale liczba aniołów stróżów pozostawała stała i wkrótce niewystarczająca. W dodatku Wszechmogący na do widzenia zostawił garść bardzo rygorystycznych zasad. Skrzydlaci, żeby przetrwać i dalej wykonywać swoją pracę, musieli się nauczyć kombinować. A od kiedy pojawił się wśród nich Loki, nordycki bóg oszustów i kłamców, anielskie kombinatorstwo weszło na wyższy poziom. Wtedy niezbędne okazało się stworzenie nowej jednostki do spraw kontroli anielskich nadużyć. Jej organem wykonawczym stała się: W.I.N.A. Wydział Interwencyjny Nadzoru Anielskiego.

Specyfikacja

Gatunek
Fantasy
Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
384
Rok wydania
2018
Format [cm]
14x21
Autor
Jakub Ćwiek

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zielona Sowa Koloruje z Sówka Zuzią. Zwierzęta, WMG Antidotes, Literatura Niesforny alfabet - 77099, Salwator Powierzyć się Jezusowi. Rekolekcje ze św.Mateuszem - 79098, Rafael 9 dni które zmieniły świat - 47132, Egmont Baśnie. T.3 Kroniki Miłosne (118580), Langenscheidt Logisch 1 WB 'L' , Muza Lampy naftowe w Polsce. Ocalić od zapomnienia, Lokator Teatr I, Bellona Ania z Zielonego Wzgórza (5 części) wydanie kolekcjonerskie - Lucy Maud Montgomery (223082), Novae Res Zbrodnia, której nie było, Genesis Tajemnie czytanie i tajemne słyszenie, Multico Atlas uszkodzeń drzew leśnych TOM 1, Aletheia Pogarda mas (146201), Dialog Wydawnictwo Akademickie Gramatyka języka arabskiego T.1, Wydawnictwo M Człowiek, który był Chestertonem, WMG Chicago 13, Znak Kochają mnie do szaleństwa. Prawdziwa historia Jureczka, MAGNUS Edu Karty. Kraje / flagi państwowe