Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

KOSMICZNE ZACHWYTY

ID produktu: 5324507
Zobacz produkty podobne

Opis produktu


Czy można badać kosmos zwykłym kijem? Jaki kolor ma wszechświat? Czy stojąc na szczycie Mount Everestu, jesteśmy najdalej od środka Ziemi? Dlaczego wydostanie się z wnętrza Słońca zajmuje światłu aż 5000 lat? Czy w pasie asteroid faktycznie tak łatwo zaliczyć pozaziemską stłuczkę? Na te i wiele innych rozpalających wyobraźnię kosmicznych pytań odpowiada w swojej książce słynny amerykański astrofizyk i znakomity popularyzator nauki Neil deGrasse Tyson.

Entuzjazm i pasja, z jaką Tyson opisuje wszechświat – ten bliski i ten odległy – udziela się milionom jego widzów i czytelników. Nawet najbardziej skomplikowane kosmiczne zjawiska stają się w jego ujęciu zrozumiałe i, co najważniejsze, fascynujące!

Lektura „Kosmicznych zachwytów” – napisanej lekkim piórem książki pełnej zdumiewających faktów i wciągających opowieści – sprawi, że nocne wpatrywanie się w rozgwieżdżone niebo już nigdy nie będzie takie samo.

Specyfikacja

Oprawa
Twarda
Liczba stron
304
Rok wydania
2018

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Olesiejuk Czytaj. Dotykaj. Słuchaj. Królewna Śnieżka (206797), Debit Marysia. Marysia na placu zabaw - 233529, Wydawnictwo Krytyki Politycznej Mat i świat - 160576, eSPe Jednym tchem. W poszukiwaniu króla, Napoleon V Teodozjusz Wielki - 207832, Initium Inni T.2 Morderstwo Wron , Operon Przyroda SP 6 Ciekawi świata ćwiczenia wyd. 2014, LITERAT Streszczenia - Pinokio (175021), Zysk i S-ka Rzeka zbrodni (177850), Znak Rozdarta zasłona (217237), Bernardinum Tam, gdzie byłam. Meksyk, Ameryka Środkowa, Karaiby, Siedmioróg Uczniowie Spartakusa, YOYO Dotknij, poczuj i podążaj paluszkiem po śladzie - Zwierzęta, In rock Metallica. Bez przebaczenia