Albumy

Koty rasowe

ID produktu: 1515515
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Liczba stron: 160
  • Oprawa: Twarda
  • Rodzaj: Zwierzęta
  • Rok wydania: 2017
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Koty rasowe

 

 

Koty to piękne i tajemnicze zwierzęta, które od tysięcy lat towarzyszą człowiekowi i zdobią jego dom. Ich niezaprzeczalny urok jest związany z zachwycającym wyglądem, niebywałą gracją poruszania się oraz wyrazistym charakterem.
Album Koty rasowe to podróż do świata tych fascynujących zwierząt. Obok pięknych fotografii prezentujących kocią urodę i wdzięk zawiera wiele ciekawych informacji dotyczących ich zwyczajów, potrzeb, wymagań, zmysłów oraz talentów. Książka jest doskonałą propozycją dla osób zastanawiających się nad wyborem kota, a także dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o swoich pupilach.

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Zwierzęta
Oprawa
Twarda
Liczba stron
160
Rok wydania
2017
Wysokość [cm]
28.3
Szerokość [cm]
20.6

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Macmillan Smash 3 WB , Demart Polska Niezwykła. Województwo Lubelskie wyd.2016, Egmont Science fiction. Sky doll, WSiP Chemia GIM 1-3 zbiór zadań Bigos wyd.2009, Harmonia 1001 szlaczków na różne tematy, Sensus Myślę więc jestem 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie, Niko Pomyśl i oblicz. Zbiór zadań i testów z matematyki (126096), Czarne Smart Obiekt. Mimowolne perwersje rzeczy , Vital Dodatkowe lata. Łatwe ćwiczenia na pełną sprawność ciała i umysłu w każdym wieku, Świat Książki Dziewczyna z pociągu, Powergraph Amelia i Kuba. Wenecki spisek, Svojtka & Co Czytaj i naklejaj, Zielona Sowa Przebieranki z marzeń 1. Atłasowa sukienka, Prószyński i S-ka Bez przeszłości, Czarna Owca Wszystkie dobre rzeczy, Więź Emaus. Tajemnice dnia ósmego., Literat Toruń. Łamigłówki i zadania dla dzieci