Wybierz kod pocztowy

Akcesoria dla kota

Rekomendowane przez specjalistów

Drapak Klara XXL, 100 cm, szary
Kupiło 0 osób
639 zł
Rekomendacja eksperta
Bardzo stabilny drapak ze specjalną konstrukcją dla dużych kotów. Posiada grubą i ciężką płytę podstawy oraz słupek owinięty sizalem. Wygodna, miękka poduszka oraz obicie z pluszu sprawiają, że legowisko jest przytulne dla kociaka.
Drapak dla kota z hamakiem
Kupiło 9 osób
212,36 zł
Rekomendacja eksperta
Na Twojego pupila czekają nie tylko słupki pokryte sizalowym sznurkiem, które są wprost stworzone do drapania kocimi pazurkami, ale również wiszące zabawki, przytulny domek oraz poziomy, z których kotek może obserwować otoczenie.
Drapak Vigo biały
(1)
Kupiły 2 osoby
107 zł
Rekomendacja eksperta
Wielofunkcyjny drapak dla kota wykonany ręcznie o innowacyjnym kształcie idealnie wpasowujący się w wystrój Twojego mieszkania. Drapak został stworzony z myślą o kotach, które uwielbiają skakanie, drapanie oraz zabawę.
DRAPAK SIZALOWY "OPAL"62cm
Kupiło 5 osób
85,90 zł
Rekomendacja eksperta
Wspaniałe rozwiązanie do pobudzenia aktywności pupila, zachęci go do ruchu i zabawy. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi i odporności na uszkodzenia będzie mógł cieszyć się nim przez długi okres.
Drapak, legowisko dla kota z platformą obserwacyjną 2 poziomy
Kupiło 5 osób
80,74 zł
Rekomendacja eksperta
Idealny drapak dla Twojego Mruczka! Kocia wieża może pełnić funkcję zabawki czy legowiska. Drapak marki FUNFIT na pewno spełni oczekiwania zwierzaczka. Jest wygodny, posiada dużo miejsca do leżenia i rozciągania.
Drapak kartonowy Wild Cat pomarańczowy
(5)
Kupiła 1 osoba
29,89 zł
Rekomendacja eksperta
Drapak wykonany został z twardej tektury mającej zapewnić zwierzęciu odpowiednie warunki do wbijania pazurków. Tektura jest na tyle wytrzymała, że drapak będzie długo służył kotu, a z drugiej strony jest miękka, że nie może w żaden sposób zaszkodzić.
Specjalista Morele | 10:24
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.