Wybierz kod pocztowy

Kuwety i transportery dla kota

Rekomendowane przez specjalistów

Valery, torba mieszkalno-transportowa, dla kota, czarno/szara, 29x31x49 cm
Kupiło 25 osób
219 zł
Rekomendacja eksperta
Torba może służyć jako przytulne legowisko w domu(zwierzak przyzwyczaja się do torby w znajomym środowisku i czuje się w niej bezpiecznie w czasie podróży) Wkładkę można wyciągnąć z poziomu podstawy ułatwiając np. wizyty u weterynarza.
Crystal Standard Naturalny 30 l
Kupiło 7 osób
195 zł
Rekomendacja eksperta
Seria Crystal charakteryzuje się wysoką czystością, niskim ciężarem oraz doskonałymi właściwościami sorpcyjnymi. Żwirki te NIE ZBRYLAJĄ SIĘ, lecz całkowicie pochłaniają dozowane do nich płyny, częściowo odparowując bezzapachowo.
Kuweta Pet Life Kremowa
(17)
Kupiły 123 osoby
123,99 zł
Rekomendacja eksperta
Solidna szuflada na żwirek wraz z górną klapą na zatrzaski zapewniają stabilność całej konstrukcji oraz zapobiegają wysypywaniu podłoża na zewnątrz. Kuweta posiada także filtr przeciwzapachowy z węgla aktywnego, który hamuje nieprzyjemną woń.
Kuweta Cathy Clever and Smart Różowa
Kupiło 8 osób
115,89 zł
Rekomendacja eksperta
Kolekcja toalet krytych "Cathy Clever". Pomysłowa i praktyczna dzięki szufladzie, która pozwala w łatwy sposób czyścić toaletę. Przestronna i wygodna, nadaję się idealnie dla dużych kotów lub dla posiadaczy większej ilości zwierząt.
Original Naturalny 40 l
(51)
Kupiło 227 osób
107,89 zł
Rekomendacja eksperta
Żwirek Cats Best Eco Plus jest jedynym żwirkiem, który ulega biodegradacji, można go po prostu wysypać do kosza z odpadami biologicznymi lub usunąć w toalecie Skutecznie wchłania i wiąże wilgoć i zapachy. Wyjątkowo delikatny dla kocich łapek.
Transporter GULLIVER 1 DELUX
(3)
Kupiło 14 osób
104 zł
Rekomendacja eksperta
Starannie wykończony transporter Gulliver pozwala zwierzęciu na udział we wszelkiego typu podróżach (samochodem, pociągiem, statkiem). Jest wytrzymały i łatwo go utrzymać w czystości. Teraz podróże będą przyjemnością!
Kuweta Furba z sitkiem 39x59x22 Brązowozielona
Kupiła 1 osoba
68,90 zł
Rekomendacja eksperta
Innowacyjna i ekonomiczna! Unikanie marnotrastwa: kuweta składa się z 2 wyjmowanych tacek, które oddzielają brudny żwirek od czystego. Pozwala to na czyszczenie bez użycia łopatki. Wysoka krawędź oraz ramka zapobiegają rozsypywaniu się żwirku.
Compact Naturalny 25 l
(4)
Kupiło 11 osób
67,88 zł
Rekomendacja eksperta
Żwirek o naturalnym zapachu glinki adresowany do wszystkich kotów. Skutecznie i szybko absorbuje wilgoć, błyskawicznie pochłania nieprzyjemne zapachy.
Green Line Naturalny 35 l
(6)
Kupiło 10 osób
-5%
68.99 zł
65,90 zł
Rekomendacja eksperta
Ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych. Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców, produkt ma przyjemny zapach, przywodzący na myśl las sosnowy lub świerkowy. Bardzo wysoka wchłanialność wilgoci i zapachów.
Kuweta Nestor Szara
(2)
Kupiło 7 osób
59,90 zł
Rekomendacja eksperta
Gustowna kuweta Savic Nestor z wielką tacką, zapewnia, że przykry zapach nigdzie się nie wydostanie. Kuweta z wysokimi bokami, w nowoczesnych, świeżych kolorach, z uchylną klapką, umożliwia szybkie i łatwe sprzątanie.
Kuweta Cathy Pudrowo-różowa
Kupiło 14 osób
55,01 zł
Rekomendacja eksperta
Zamknięta kuweta dla kota, w pełni wyposażona, aby jak najlepiej zaspokajać najbardziej wymagające potrzeby naszych pupili. Jest bardzo pojemna i jednocześnie wygodna dla naszego zwierzaka, który poczuje się w niej komfortowo i bezpiecznie.
Lawenda 10 l
Kupiły 3 osoby
29 zł
Rekomendacja eksperta
Naturalny i delikatny żwirek z bentonitu z dużą mocą zbrylania, o zapachu lawendy. Żwirek jest w 100% naturalny i jest przyjazny dla środowiska.
Compact Naturalny 10 l
(8)
Kupiło 5 osób
-24%
37.99 zł
28,99 zł
Rekomendacja eksperta
Antybakteryjny żwirek bentonitowy, zapach naturalnego podłoża. Ziarnistość 0,5–2 mm i dobrze absorbuje zapachy, dodatkowo bardzo chłonny oraz wydajny.
Crystal Naturalny 3.8 l
Kupiło 19 osób
18,79 zł
Rekomendacja eksperta
Utrzymanie czystości wokół kociej kuwety nie będzie więcej Twoim problemem. Kryształki błyskawicznie wchłaniają wilgoć i skutecznie niwelują nieprzyjemne zapachy.
Kuweta Iriz Szara
Kupiło 8 osób
16,99 zł
Rekomendacja eksperta
Kuweta jest idealna dla kociąt, jak również chorych i starych kotów, które nie są w stanie skakać, lub źle się czują w zamykanej kuwecie. Dzięki ochronnemu rantowi, mimo niskiego wejścia, okolica kociej toalety zawsze pozostaje czysta.
Specjalista Morele | 12:02
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.