Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Krasnoludki Fakty mity głupoty

ID produktu: 4986136
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

 

Niezwykły zbiór informacji na temat krasnoludków! Skąd się biorą i jak przemieszczają? Gdzie mieszkają i co mają w środku? Co jedzą i co robią w wolnych chwilach? Jakie sporty uprawiają? W których dziedzinach odnoszą największe sukcesy? I wiele, wiele więcej o krasnoludkach domowych, leśnych, bajkowych, porannych, a nawet doniczkowych.

Na szczegółowych ilustracjach obejrzycie między innymi ślimochód, wyścigi w miodzie po chlebku z twarożkiem, człowieka zakażonego krasnoludozą, niezwykłą wspinaczkę na słodkotysięcznik, a nawet bliskie spotkanie III stopnia z kosmoludkami. Dowiecie się, dlaczego giną smartfony, skąd naprawdę biorą się dziury w serze, dlaczego w mieszkaniu ciągle się kurzy i czy psy rzeczywiście szczekają bez powodu.

Maciej Szymanowicz (ur.1976) – w dzieciństwie kochał rysować, ale studiować postanowił na białostockim wydziale lalkarskim Akademii Teatralnej. Został aktorem lalkowym, ale to zajęcie nie przypadło mu do gustu. Powrócił do miłości z dzieciństwa. Ilustruje, projektuje książki, tworzy plakaty teatralne i gry planszowe. W 2014 wydał autorską książkę „Najmniejszy słoń świata”. Za ilustracje do książki „Asiunia” otrzymał Nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy (2011), a za „Wszystkie moje mamy” nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka oraz nagrodę Festiwalu Literatury dla Dzieci (2014).

Specyfikacja

Rodzaj
Bajkowe
Dla kogo
Uniwersalne
Okładka
Miękka
Liczba stron
26
Wysokość [cm]
31
Szerokość [cm]
23

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Dwie Siostry Detektyw Nosek i porywacze - 110296, Muchomor Jak zwierzęta śpią? - 231524, Wydawnictwo Księży Sercanów Miserere mei Deus - 169633, Egmont Pięć królestw. Tkacze śmierci - 235774, Jedność Religia SP 6 Tajemnice BOGAtego życia podręcznik, AVANTI Zaproszenie 18-tka - Chłopiec 5szt (181938), Dolnośląskie Wczesne sprawy Poirota (107680), Impuls Moc jest w nas. Bajki terapeutyczne dla dzieci, Zysk i S-ka Przebudzenie, WMG Corgan William Patrick - Ogilala, Aksjomat Maluch bawi się i przykleja. Zwierzęta w domu., Poligraf Australia - mój dom, Macmillan Discover with Dex 1 Książka ucznia, Universitas Czas nieszczęść, cierpień, oporu i walki , Wydawnictwo Literackie Potrzebne do szczęścia, MTJ CD Kombi - Koncert 40-lecia CD+DVD, 4AD In Camera Era, EPITAPH Parkway Drive Reverence