Książki

Literatura dla dzieci i młodzieży

Rekomendowane przez specjalistów

Pszczoły
Kupiły 3 osoby
41,99 zł
rekomendacja eksperta
Daj się zaprosić do królestwa pszczół. Przyjrzyj się z bardzo bliska, jak są zbudowane, zajrzyj do ich domu, poznaj ich zwyczaje. Dowiedz się, co zawdzięczamy pszczołom, czego możemy się od nich nauczyć i czym grozi ich wyginięcie.
Montessori dla każdego. Samodzielnie odkryj świat
Kupiła 1 osoba
34,99 zł
rekomendacja eksperta
Co łączy Jackie Kennedy, założycieli Google’a, Beyonce oraz księcia Williama? Fakt, że zostali wychowani zgodnie z metodą Montessori. A to dało im radość odkrywania świata, kreatywność i nieszablonowe myślenie. Zestaw ćwiczeń dla dzieci od 3 do 7 lat
Aru Shah i koniec czasu
(1)
Kupiło 0 osób
32,99 zł
rekomendacja eksperta
"Pełna wyobraźni powieść, której główne bohaterki to silne dziewczyny". "Entertainment Weekly"
Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zadania
(1)
Kupiło 25 osób
31,14 zł
rekomendacja eksperta
Zobacz jak Pucio spędza ferie w górach! W trzecim tomie przygód Pucia nadchodzi czas na wzbogacanie zasobu słów dziecka, rozwijanie mowy zdaniowej (zdania stają się coraz bardziej złożone) oraz naukę stosowania podstawowych reguł gramatyki.
Uczę się mówić. Pucio mówi pierwsze słowa
(2)
Kupiło 15 osób
30,99 zł
rekomendacja eksperta
Druga część przygód Pucia skoncentrowana jest na pierwszych słowach typowych dla rozwoju mowy dziecka. Dla starszych dzieci książka będzie doskonała do pierwszych prób samodzielnego czytania.
Noc na ulicy Czereśniowej
Kupiły 2 osoby
27,99 zł
rekomendacja eksperta
Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.
Zima na ulicy Czereśniowej
(1)
Kupiło 12 osób
27,99 zł
rekomendacja eksperta
Czy dzisiaj twoje dziecko dostrzeże coś nowego? Książka, która każdego dnia zaskakuje Ciebie oraz Twoją pociechę czymś nowym. Bestseller uwielbiany przez wszystkie dzieci, tym razem przenosi nas na Ulicę Czereśniową w mroźną zimę.
Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków
Kupiło 16 osób
24,90 zł
rekomendacja eksperta
Kolejna część przygód sympatycznego Pucia. Tym razem chłopiec spędza wakacje z rodziną na Kaszubach. Książka skierowana jest do dzieci w wieku 3-6 lat. Wspiera rozwój wymowy i pomoże sprawdzić, czy dziecko mówi prawidłowo.
EGMONT Książka Walizka Pana Hanumana - 60467
Kupiła 1 osoba
13,99 zł
rekomendacja eksperta
Świetne, zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są dłuższymi zdaniami oraz zawierają elementy dialogu. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia sylabowania.
Rok w Krainie Czarów
(1)
Kupiło 5 osób
34,99 zł
rekomendacja eksperta
Rok w lesie
(4)
Kupiło 9 osób
34,99 zł
rekomendacja eksperta