Książki

Literatura

Rekomendowane przez specjalistów

Cena nieważkości. Kulisy lotu Polaka w kosmos
(1)
Kupiło 0 osób
30,18 zł
rekomendacja eksperta
Dlaczego pierwszy polski kosmonauta i jego dubler do dzisiaj ze sobą nie rozmawiają? Co się stało w Gwiezdnym Miasteczku? Co dał nam pobyt Polaka na orbicie i jak potoczyły się jego losy? Lot na orbitę to jego sukces czy porażka?
Giselle
(1)
Kupiła 1 osoba
-17%
37.54 zł
31,27 zł
rekomendacja eksperta
Zjawiskowo piękna książka o nieszczęśliwej historii zakochanej Giselle. Misterne koronkowe ilustracje i półprzezroczyste strony skrywają jedną z najpiękniejszych opowieści epoki romantyzmu.
Kolekcja nietypowych zdarzeń. Tom Hanks (oprawa twarda)
Kupiło 0 osób
-23%
26.03 zł
20,08 zł
rekomendacja eksperta
Debiut literacki wybitnego i uwielbianego aktora to arcyciekawy zbiór opowiadań - eleganckich, poruszających, zabawnych, niekiedy figlarnych, czasami melancholijnych i zawsze zaskakujących.
Anatomia. Obraz ludzkiego ciała na wyjątkowych ażurowych rycinach - Druvert Helene
Kupiło 0 osób
58,34 zł
rekomendacja eksperta
Wyróżniona na prestiżowych targach książki dziecięcej w Bolonii! Wyjątkowy atlas anatomiczny, który dzięki spektakularnym rycinom pozwala zajrzeć w głąb ludzkiego ciała.
Nanga Dream - opowieść o Tomku Mackiewiczu
Kupiło 0 osób
37,17 zł
rekomendacja eksperta
Tomek Mackiewicz – Czapa, Czapkins, Wegeta – był człowiekiem wymykającym się schematom. Książka o nim to nie tylko relacja z podróży po miejscach, do których trafiał. To także zapis rozmów z tymi, którzy pojawiali się w jego życiu.