Książki

Literatura

Rekomendowane przez specjalistów

Van Gogh. Życie
Kupiło 0 osób
41,18 zł
rekomendacja eksperta
Książka Naifeha i White Smitha rzuca nowe światło na głębokie zainteresowanie artysty literaturą i sztuką, jego nieobliczalne i burzliwe życie miłosne, ataki depresji i choroby psychicznej, a także niejasne okoliczności śmiertelnego postrzelenia.
Cena nieważkości. Kulisy lotu Polaka w kosmos
Kupiły 3 osoby
-25%
39.99 zł
30,09 zł
rekomendacja eksperta
Dlaczego pierwszy polski kosmonauta i jego dubler do dzisiaj ze sobą nie rozmawiają? Co się stało w Gwiezdnym Miasteczku? Co dał nam pobyt Polaka na orbicie i jak potoczyły się jego losy? Lot na orbitę to jego sukces czy porażka?
Giselle
Kupiły 3 osoby
-44%
69 zł
39 zł
rekomendacja eksperta
Zjawiskowo piękna książka o nieszczęśliwej historii zakochanej Giselle. Misterne koronkowe ilustracje i półprzezroczyste strony skrywają jedną z najpiękniejszych opowieści epoki romantyzmu.
Kolekcja nietypowych zdarzeń. Tom Hanks (oprawa twarda)
Kupiło 0 osób
-56%
44.9 zł
20 zł
rekomendacja eksperta
Debiut literacki wybitnego i uwielbianego aktora to arcyciekawy zbiór opowiadań - eleganckich, poruszających, zabawnych, niekiedy figlarnych, czasami melancholijnych i zawsze zaskakujących.
Anatomia. Obraz ludzkiego ciała na wyjątkowych ażurowych rycinach - Druvert Helene
Kupiły 2 osoby
-35%
89 zł
58,16 zł
rekomendacja eksperta
Wyróżniona na prestiżowych targach książki dziecięcej w Bolonii! Wyjątkowy atlas anatomiczny, który dzięki spektakularnym rycinom pozwala zajrzeć w głąb ludzkiego ciała.
Nanga Dream - opowieść o Tomku Mackiewiczu
Kupiło 0 osób
37,06 zł
rekomendacja eksperta
Tomek Mackiewicz – Czapa, Czapkins, Wegeta – był człowiekiem wymykającym się schematom. Książka o nim to nie tylko relacja z podróży po miejscach, do których trafiał. To także zapis rozmów z tymi, którzy pojawiali się w jego życiu.