Fantastyka

Losy Tearlingu BR - 234883

ID produktu: 1344568
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Liczba stron: 526
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2017
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

EMOCJONUJĄCE ZAKOŃCZENIE BESTSELLEROWEJ TRYLOGII
W niespełna rok Kelsea Glynn z niedoświadczonej nastolatki zmieniła się w potężną władczynię. Jako królowa Tearlingu zyskała uznanie, a dzięki uporowi, wizjonerstwu i zdolnościom przywódczym dokonała ważnych zmian w królestwie. Za cel obrała wyeliminowanie korupcji i przywrócenie rządów sprawiedliwości, przez co przysporzyła sobie wielu wrogów jest wśród nich niegodziwa Szkarłatna Królowa, jej najbardziej zaciekła rywalka, która wprowadziła swoją armię do Tearlingu.
Kelsea postanowiła uchronić swój lud przed niszczycielskim najazdem i zrobiła coś niebywałego oddała w ręce wroga i siebie, i swoje magiczne szafiry, a na regenta Tearlingu powołała Buławę, zaufanego przywódcę Straży Królowej. Ale Buława nie spocznie, dopóki wraz ze swoimi ludźmi nie uwolni władczyni, która została uwięziona w Mortmesne.
Teraz, gdy rozpoczyna się pełna napięcia ostateczna rozgrywka, w końcu poznamy losy królowej Kelsea oraz całego Tearlingu.


Strony: 526, Format: 12,5x19,5x3,3 cm
Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa

Specyfikacja

Oprawa
Miękka
Liczba stron
526
Rok wydania
2017

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Czuczu Hop, hop! Czy tu mieszkam?, Zysk i S-ka Bridget Jones. Dziennik TW - 124542, Media Rodzina Heidegger i hipopotam idą do nieba. Audiobook - 107076, Agora 1945 wojna i pokój, Zielona Sowa Koloruję, naklejam. Pojazdy - 242761, Lucky Ekoświrek. Bajka ekologiczna, Editio Igrzyska śmierci i filozofia, Dreams Tańcząc z delfinami, Znak Miłość oraz inne dysonanse , Rebis Księga miłosierdzia, Roster Video marketing w mediach społecznościowych , Kubusse Lady S. T.4 Zabawa w kotka i myszkę, Wielka Litera Kulminacje, Kurc Vasco. Księga III (282953), Tum Misja żywego różańca, Media Service Zawada Tupcio Chrupcio. Buduję mysi świat, National Geographic Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata 1 (DVD), Księgarnia Akademicka Niklasa Luhmanna socjologia bez człowieka