Mały atlas motyli Ewy i Pawła Pawlaków

ID produktu: 4935440
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Liczba stron: 40
  • Oprawa: Twarda
  • Rodzaj: Zwierzęta
  • Rok wydania: 2018
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Mały atlas motyli to już drugi po Małym atlasie ptaków ogrodowy pamiętnik pary znakomitych ilustratorów. Znajdziemy tu przedstawicieli ponad dwudziestu polskich gatunków sportretowanych w niezwykłych technikach plastycznych od kolażu z tkanin przez fotografie, akwarele i dziecięce rysunki aż po modele z liści i patyków. Dzięki tej pięknej i mądrej książce mały czytelnik dowie się, kim są modraszek wieszczek, zorzynek rzeżuchowiec, mieniak tęczowiec, a nawet zmrocznik przytuliak. To uroczy i inspirujący elementarz dla każdego początkującego motyloznawcy!
Paweł Pawlak jest ilustratorem precyzyjnym, sumiennym, zdyscyplinowanym i do tego stopnia odpowiedzialnym, że ilustracje koloruje też od spodu. Ostrzenia ołówków uczył się na stażu prowadzonym przez amerykańskich specjalistów, do malowania stosuje pędzelki wyprodukowane z włókien nylonowych hodowanych w dobrostanie, a prąd, który napędza jego komputer, pochodzi wyłącznie z legalnych źródeł. Dba, by postacie, które przedstawia na swoich ilustracjach, otrzymały gruntowne wykształcenie i były dobrze wynagradzane za swoją pracę.
Jednym z pierwszych wspomnień Ewy Kozyry-Pawlak jest graffiti, które przyszła artystka z wielką pasją wykonała kredkami świecowymi na ścianie swojego pokoju (korzystając z okazji, chciałaby przeprosić późniejszego właściciela tego lokalu). Bardzo wcześnie, z absolutną powagą, poświęciła się sztukom plastycznym, a szczególnie rzeźbie w plastelinie, haftom i szydełkowaniu. Gdy tylko ukończyła studia na ASP we Wrocławiu, niezwłocznie wróciła do klejenia, szycia i dziergania. Zilustrowała kilkanaście książek dla dzieci, pisze wiersze, kaligrafuje i tłumaczy, a w jej pracowni znajdują się tysiące kolorowych szmatek.

Specyfikacja

Rodzaj
Zwierzęta
Oprawa
Twarda
Liczba stron
40
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
25
Szerokość [cm]
20.5

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zielona Sowa Zaopiekuj się mną. Gwiazdko, gdzie jesteś? w.2016 - 186705, Fenix Moje pierwsze bajeczki. Pieski i kotki - 135913, Bis Opowiadania z piaskownicy (59749), Skrzat Bajki-szukajki. Weronika ma chomika - 185956, Rafael Nowenny na cały rok - 225168, ASTRUM 20 ćwiczeń zapobiegania zmarszczkom... - 74842, Bis Na ratunek damie - 100871, REA Technologia budownictwa cz. 1 REA, Olesiejuk 101 ciekawostek. Starożytny Egipt, Ameet Kolorowanka i naklejki Star Wars, Operon Przyroda SP 6. Ciekawi świata - podręcznik, MG Gargantua i Pantagruel. Księgi IV i V , Mamania Moje życie jako rysownik , Rebis Herkules T. 3 Bambi, TOP-2000 ZESZYT A5 32K.KRATA (400074875), BlankMediaGames Town of Salem, ESD, PlayWay S.A. Car Mechanic Simulator 2015 Gold Edition Steam Gift, Wagros Wojciech Trąmpczyński. Syn Ziemi Gnieźnieńskiej, Argus Notatnik spiralny z przekładkami A4/80K ANEKKE