Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Mały atlas motyli Ewy i Pawła Pawlaków

ID produktu: 4935440
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Mały atlas motyli to już drugi po Małym atlasie ptaków ogrodowy pamiętnik pary znakomitych ilustratorów. Znajdziemy tu przedstawicieli ponad dwudziestu polskich gatunków sportretowanych w niezwykłych technikach plastycznych od kolażu z tkanin przez fotografie, akwarele i dziecięce rysunki aż po modele z liści i patyków. Dzięki tej pięknej i mądrej książce mały czytelnik dowie się, kim są modraszek wieszczek, zorzynek rzeżuchowiec, mieniak tęczowiec, a nawet zmrocznik przytuliak. To uroczy i inspirujący elementarz dla każdego początkującego motyloznawcy!
Paweł Pawlak jest ilustratorem precyzyjnym, sumiennym, zdyscyplinowanym i do tego stopnia odpowiedzialnym, że ilustracje koloruje też od spodu. Ostrzenia ołówków uczył się na stażu prowadzonym przez amerykańskich specjalistów, do malowania stosuje pędzelki wyprodukowane z włókien nylonowych hodowanych w dobrostanie, a prąd, który napędza jego komputer, pochodzi wyłącznie z legalnych źródeł. Dba, by postacie, które przedstawia na swoich ilustracjach, otrzymały gruntowne wykształcenie i były dobrze wynagradzane za swoją pracę.
Jednym z pierwszych wspomnień Ewy Kozyry-Pawlak jest graffiti, które przyszła artystka z wielką pasją wykonała kredkami świecowymi na ścianie swojego pokoju (korzystając z okazji, chciałaby przeprosić późniejszego właściciela tego lokalu). Bardzo wcześnie, z absolutną powagą, poświęciła się sztukom plastycznym, a szczególnie rzeźbie w plastelinie, haftom i szydełkowaniu. Gdy tylko ukończyła studia na ASP we Wrocławiu, niezwłocznie wróciła do klejenia, szycia i dziergania. Zilustrowała kilkanaście książek dla dzieci, pisze wiersze, kaligrafuje i tłumaczy, a w jej pracowni znajdują się tysiące kolorowych szmatek.

Specyfikacja

Rodzaj
Zwierzęta
Oprawa
Twarda
Liczba stron
40
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
25
Szerokość [cm]
20.5

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Smart Books Książeczka poznawcza 6 M+ Owoce - 179714, Agencja Wydawnicza WIT Niezbędnik turystyczny Pieniny 3w1 WIT, Axis Mundi Jack Nicholson Biografia , CLE International Alex Et Zoe 3 Methode de francais Nouvelle ed. CLE, Smak Słowa Pakiet - Opowieści z Kairu Nadżiba Mahfuza, CeDeWu Imigracja a gospodarka. Doświadczenia Australii (200436), NoName Co jeść przy chorobach stawów i kości, LITERAT Kurs rysowania. Podstawowe techniki. Pejzaż, Centrum Metody Krakowskiej Zestaw. Sylaby inaczej 4 (wieloznaki), Universitas Ilustrowany słownik podstawowy języka polskiego, Szara Godzina Maski zła, Debit Kocie łakocie, Ameet Star Wars. Całkiem inna kolorowanka , Incood Pudełka prezentowe 3 szt brokatowe, Bernardinum Prawda i miłość: Towarzyszenie osobom o skłonnościach homoseksualnych, Olesiejuk Będę uczniem. Przygotowanie do szkoły