Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi

Nic co ludzkie

ID produktu: 5347925
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

.

Powieść inspirowana scenariuszem filmu „KLER”

„Wydawało się chłopcu, już dużemu, już mężczyźnie, że poradził sobie z przeszłością. Tak było do tego tygodnia, kiedy potwór znów się obudził”

W seminarium duchownym wybucha pożar. Kleryk Leszek Lisowski ratuje z płomieni dwóch przyjaciół: Andrzeja Kukułę i Tadeusza Trybusa. Po święceniach spotykają się w każdą rocznicę ocalenia. Tym razem spotkanie kończy się tragicznie. Wiara i powołanie trzech księży zostaną wystawione na straszną próbę.

Piotr Głuchowski nie tylko rozwija filmowe wątki i ujawnia życiorysy bohaterów, ale czerpiąc z prawdziwych historii, tworzy nową, wstrząsającą opowieść o grzechach Kościoła. Te odkrywa dziennikarka Ludmiła Zakrzewska, główna bohaterka powieści. Ona także - prowadząc śledztwo w sprawie kościelnej pedofilii - musi dokonać fundamentalnego wyboru: miłość, czy godność?

Bez pracy moich kolegów-reporterów ta książka by nie powstała. Postać Ludmiły Zakrzewskiej, głównej bohaterki "Nic co ludzkie" jest wzorowana na nich. Na Bożenie Aksamit z Trójmiasta, Małgorzacie Bujarze z Rzeszowa, Marcinie Kąckim z Poznania, Marcinie Kowalskim z Kruszwicy i Marcinie Wójciku z Warszawy.

Piotr Głuchowski

Specyfikacja

Oprawa
Miękka
Liczba stron
672
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
21
Szerokość [cm]
13.5
Autor
Piotr Głuchowski

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: WMG Roxette - Good Karma, WMG The Best Of Rod Stewart, Rebis Zabić drozda w.2016 - 186148, Szaron Naśladując Jezusa - 196202, Ameet Mam 3 lata - Disney Junior - 169370, Skrzat Dzienniczek zakręconej nastolatki 4, Sine Qua Non Arsene Wenger. Generał i jego Kanonierzy , Wolters Kluwer Szacowanie nieruchomości. Rzeczoznawstwo majątkowe, Albatros Pakiet. Dean Koontz Mocne emocje (243997), Militaria BT. Tank Power vol. CIV 352, Universitas Z 'getta' do mainstreamu, Książnica Nobliwy proceder, SBM Encyklopedia Kosmosu (236262), Moderator Intuicja jej siła i słabość, Pons The last train, Microsoft Gra XOne Super Luckys (FTP-00016), WMG Niebieska tancbuda, Devolver Digital Serious Sam HD: The First Encounter Steam Key GLOBAL, Panta Plast Notes klejony (285659)