Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

NIKT NIE IDZIE

ID produktu: 5289725
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

 

Po tym, jak Olga zobaczyła go po raz pierwszy, uporczywie wracał do niej w myślach. Tajemnicza postać z kolorowymi balonami. Ni to mężczyzna, ni to dziecko. Ona samotna, on osobny i zamknięty we własnym świecie. Ich losy przetną się ponownie na skrzyżowaniu ulic w chwili tragicznego zdarzenia.

Małecki prowokuje czytelnika, by na podstawie rozsypanych wspomnień stopniowo odkrywał prawdziwy bieg zdarzeń. Gdzieś są słowa niewypowiedziane, niespełnione relacje oraz gesty zawieszone między dwojgiem bliskich i obcych sobie ludzi. Wielkie miasto wypełniają miłość i samotność.

Nikt nie idzie to powieść, w której buzują wielkie emocje. Hipnotyzuje, delikatnie sącząc czułe i ledwo wyczuwalne tony. Zostaje w pamięci na długo.

Do niedawna pytana o ulubionego polskiego autora miałam jedno nazwisko. Po Nikt nie idzie odpowiadam: Myśliwski i Małecki.

Joanna Bator

Jedna z najbardziej wyjątkowych książek, jakie kiedykolwiek czytałam. Kameralna, subtelna i krucha. Po raz kolejny Małecki nie daje spać. Nadzwyczajna!

Agnieszka Więdłocha

Małecki uwiódł mnie żarłoczną Japonią, mężczyzną uporczywie oglądającym komody i Olgą od liści. To powieść, w której fragmenty wydarzeń subtelnie składają się w obraz intrygującej rzeczywistości. Takie rzeczy się po prostu zdarzają, a może nic samo się nie dzieje?

Izabela Sadowska, lubimyczytać.pl

Jedna z najpiękniejszych i najczulszych opowieści, jakie przeczytacie w tym roku! Jakub Małecki potrafi zamykać emocje w najprostszych słowach, poruszać najdelikatniejsze struny w sercu czytelnika. Warto poddać się jego magii!

Olga Kowalska z WielkiBuk.com

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
272
Rok wydania
2018
Autor
Jakub Małecki

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: ESET NOD32 Antivirus 1U 36M Kontynuacja ESD (ESET/SOF/ENAESD 1U 36M/R), Aksjomat Gdzie ukryła się wiewiórka? (96200), G&P Oficyna Wydawnicza Leśne rodziny harmonijka - 131843, Znak Małżeństwo we troje BR - 118155, WAM 113 Litanii bordo, Express Publishing Career Paths: Roads & Highways SB , Rebis Godziny w.2016 - 225723, Storybox Odyssey One T.2 W samo sedno audiobook - 204961, Bogulandia Prawda jest jeszcze gorsza , Fila Buonissima! Podróż po kuchni włoskiej, KOS Deir II - Kształtowanie, MM PUBLICATIONS The English Hub 1 WB MM PUBLICATIONS, Czarna Owca Kamienny żagiel, Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Logistyka procesów produkcji, NoName Przyroda Polski (267914), Egmont Bing. Zeszyt zadań , Novae Res Jak przeżyć szkołę.Poradnik nie tylko dla rodziców, Warmia Pan Samochodzik i Wieczne miasto. Tom 115