Książki dla młodzieży

Pan Samochodzik i Wyklęci mistrzowie. Tom 94

ID produktu: 4644294
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Jakub Czarny
  • Liczba stron: 192
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2014
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Pan Samochodzik i Wyklęci mistrzowie. Tom 94

 

'Sensacja archeologiczna na skalę światową ' - tak media relacjonowały odkrycie krypty wielkich mistrzów krzyżackich w katedrze kwidzyńskiej. I chociaż w grobowcu, oprócz trzech szkieletów, odnaleziono tylko zapinki do opończy oraz kawałki jedwabnego płaszcza i skórzanego pasa, na miejscu natychmiast zjawili się rabusie dzieł sztuki. Jednak przybycie Pawła Dańca do Kwydzyna pokrzyżowało ich plany.
 
Wydaje się, że krypta zawiera wskazówki wiodące do depozytu złożonego u Krzyżaków przez templariuszy. Co wchodzi w skład depozytu, stara się dociec nie tylko Paweł, lecz także goście z Niemiec, Austrii, tajemniczy Człowiek-Góra oraz Jerzy Batura. Poszukiwania prowadzą Pawła do archiwum zakonu krzyżackiego w Wiedniu oraz do Sztumu i Postolina, miejscowości związanych z dostojnikami krzyżackimi z XIV wieku. Jak zakończy się rywalizacja z przedstawicielami Fundacji VM o skarb i kto stoi na jej czele, okaże się w trakcie intrygujących i nieoczekiwanych wydarzeń.
 

Specyfikacja

Oprawa
Miękka
Liczba stron
192
Rok wydania
2014
Wysokość [cm]
21
Szerokość [cm]
15
Autor
Jakub Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Egmont Ksztalty i kolory, Bajka Krawcowe (68660), YOYO Atlas dla dzieci. Niesamowite ludzkie ciało - 208947, Promic Moje Przeżycia Z Duszami Czyśćcowymi - 193079, Prószyński i S-ka Krótka książka o miłości , Egmont Thorgal. T.17. Strażniczka kluczy TW, Siedmioróg Trzej muszkieterowie, Biblios Biblioteczka opracowań nr 017 Komedie Molier, vis-a-vis Etiuda Dracula, eSPe Z Wadowic do nieba, Helion 10-procentowy przedsiębiorca, Koinonia Kartka - Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu... (245221), BOSZ Rozmowy przy stole , WOKÓŁ NAS Kalendarz Nauczyciela A5 2018/2019 (272609), Monumi Edukacyjny arkusz XXL My first ABC, Frogwares Dracula Origin Steam CD Key, Positech Games Gratuitous Tank Battles, Mamania MISJE MERLINA NAWIEDZONY ZAMEK, Lektorklett AIM. EQ Inteligencja emocjonalna. Nowe zabawy