Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Piersi Poradnik Dla Każdej Kobiety

ID produktu: 5031573
Zobacz produkty podobne
Rekomendacja eksperta
To książka dla ciebie, twojej mamy, siostry, przyjaciółki. Dla każdej kobiety.

Opis produktu

 

Piersi. Poradnik Dla Każdej Kobiety

 

 

 

 

Rak piersi to najczęstsza przyczyna śmierci kobiet w wieku 20–59 lat. Co ósma z nas w pewnym momencie będzie musiała stawić czoło tej chorobie.
Nie powinnaś mieć wątpliwości, czy to książka dla ciebie.

Jeśli jesteś zdrowa – dowiesz się, jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Poznasz mity dotyczące tej choroby, na przykład że jest ona w pełni uwarunkowana genetycznie (według aktualnych badań tylko 5–10% zachorowań jest wynikiem dziedziczenia). Przekonasz się, że w dużym stopniu od twojego postępowania zależy, czy uda ci się ustrzec przed nowotworem.

Jeśli chorujesz – dowiesz się, jak przejść przez kolejne etapy choroby, nauczysz się prawidłowo analizować wyniki badań i poznasz dokładne opisy wszystkich dostępnych metod leczenia wykorzystujących najnowsze osiągnięcia naukowe.

Jeśli jesteś po terapii nowotworowej – dowiesz się, z jakimi dolegliwościami prawdopodobnie będziesz zmagać się jeszcze przez długi czas oraz na co zwracać szczególną uwagę, by w pełni cieszyć się odzyskanym zdrowiem.

To książka dla ciebie, twojej mamy, siostry, przyjaciółki.

Specyfikacja

Rodzaj
Medycyna
Oprawa
Miękka
Liczba stron
452
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
21,5
Szerokość [cm]
15,5
Autor
Kristi Funk

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Fenix Moje pierwsze bajeczki. Zwierzątka leśne - 135917, Czarna Owca Leczenie uzależnionej osobowości, Egmont Lucyfer. Dzieci i potwory, Universitas Umiesz, zdasz, Świat Książki Szachy ze śmiercią (213787), Zwierciadło LODOVO czyli domowe, zdrowe lody... (235820), WIR LOGOTOMY z głoskami szeregu szumiącego SZ, CZ, Aniew Książkowy A5 dzienny 2018 Nebraska zieleń (250783), Difin Technik administracji - Postępowanie administracyjne A.68.2, Rebis Złoty dom Goldenów , Jacobs Metoda Dr. Jacob'a w praktyce, Erik Svedang Else Heart.Break Steam Key GLOBAL, Otwarte I że cię nie opuszczę, Otwarte Bez lęku, Ameet Super Wings. Europa, Wydawnictwo Dawida Dwa Królestwa. Bitwa o duszę człowieka, GWP Wychowanie tom 5. Pojęcia - procesy - konteksty. Codzienność w szkole. Szkoła w codzienności