Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Początek

Dan Brown
ID produktu: 1642458
Zobacz produkty podobne
(1)

Opis produktu

Sonia Draga

Początek


Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które na zawsze zmieni oblicze nauki. Gospodarzem wieczoru jest Edmond Kirsch, czterdziestoletni miliarder i futurysta, którego oszałamiające wynalazki i śmiałe przepowiednie zapewniły mu rozgłos na całym świecie. Kirsch, który dwadzieścia lat wcześniej był jednym z pierwszych studentów Langdona na Harvardzie, planuje ujawnić informację, która będzie stanowić odpowiedź na fundamentalne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji.


Gdy Langdon i kilkuset innych gości w osłupieniu ogląda oryginalną prezentację, wieczór zmienia się w chaos, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Chcąc stawić czoła nieuchronnemu zagrożeniu, Langdon musi uciekać z Bilbao. Towarzyszy mu Ambra Vidal, elegancka dyrektorka muzeum, która pomagała Kirschowi zorganizować wydarzenie. Razem udają się do Barcelony i podejmują niebezpieczną misję odnalezienia kryptograficznego hasła, które stanowi klucz do sekretu Kirscha

Specyfikacja

Gatunek
Thriller
Oprawa
Twarda z obwolutą
Liczba stron
576
Rok wydania
2017
Wysokość [cm]
20.5
Szerokość [cm]
14.5
Autor
Dan Brown

Opinie (1)

(1)
Opinia potwierdzona zakupem
Dan Brown dał się poznać jako pisarz publikujący wciągające, pełne kodów, zagadek i intryg książki. Czyta się je szybko, jednak osobiście mam wrażenie, że we wszystkich przygodach doktora Langdona przewija się podobny schemat. W tej powieści zostaje on trochę przełamany. Dan Brown nadal nawiązuje do sztuki i historii ale wplata do książki coś świeżego - nowe technologie.
W "Początku" Brown stawia pytanie skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy. Wyjaśnienie zagadki nie do końca mnie zaskoczyło a fani historycznych wątków i powiązań z kościołem mogą być rozczarowani. Mimo wszystko warto przeczytać i zastanowić się nad przesłaniem powieści, które akurat do mnie przemawia.
  • ZALETY:
  • + szybko się czyta
  • + dobrze przygotowany materiał
  • + ciekawostki
  • + ma przesłanie
  • WADY:
  • - Mało zagadek
  • - momentami przewidywalna
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: WMG Metal For The Masses Vol.4, WMG Pop Homo Homini Zlota Kolekcja, Cass film Mel B Totally Fit 2 DVD (niebieska) - 194210, Arti Moja księga bajek - 221290, Muza Chłopiec, który umiał latać (130034), Impuls Przywrócić pamięć. Poznaj przyrodę - 203432, MG Drugie życie Doktora Murka - Tadeusz Dołęga-Mostowicz (94609), Egmont Krwawy szlak - 127197, LTW Najkrótszą drogą - Stanisław Sosabowski - 58949, Instytut Wydawniczy Compassion Najszczęśliwsi na świecie Audiobook - 164962, Pascal Lajt. Tatry i Zakopane 2016, Novae Res Ogród wyobraźni hrabiny von Arnim , Scream Comics Kasta Metabaronów T. 1-4, Agora Ryszard Kapuściński T.06 - Lapidarium I-III, Dolnośląskie Karty na stół (129260), Czarna Owca Pakiet Czarna Seria III (182769), Sfinks Księga Patrioty + 2CD