Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

PRZEBŁYSK DOOKOŁA ŚWIATA DOOKOŁA SIEBIE

ID produktu: 4986358
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Robert Rient postanowił znaleźć raj. Wyprowadził się z Warszawy, spakował plecak i zdecydował wyruszyć w samotną podróż do najdalszych zakątków świata, żeby zgubić siebie i ponownie odnaleźć.
Szlak prowadzi koleją transsyberyjską przez lodowatą Rosję, dalej przez upalną Tajlandię, kolorową Malezję, baśniową Nową Zelandię, tajemnicze Peru i Wyspy Wielkanocne. Jednak w poszukiwaniu siebie przeszkadza mu ciało z jego uciążliwą psychosomatyką, krępująca bliskość ludzi i podstępne pułapki zastawiane przez rozgadany umysł, który staje się jego głównym kompanem. Umysł obarczony wiedzą i doświadczeniem, trenowany przez lata w terapii, medytacji i szamańskich praktykach co chwilę podsyła podróżnikowi myśl, że traci czas, donikąd nie zmierza, niczego nie osiąga.
Poruszająca i intymna opowieść Rienta prowadzi przez intensywny lęk, sen o przebudzeniu i najgłębsze pragnienia, za które gotowi jesteśmy zapłacić każdą cenę. To również sensualna kronika egzotycznych smaków, zapachów, fotografii, wzruszeń i najważniejszego - pojednania.
"Od podróży z plecakiem znacznie bardziej heroiczne i wymagające uważania na siebie wydaje mi się słuchanie wiadomości, chodzenie do pracy, która zabiera osiem, a z dojazdami dziesięć godzin, płacenie rachunków, życie historią ludzi z telewizora, których nigdy nie spotkałem, ale w imię których gotów jestem znienawidzić innych ludzi, którzy wybrali historię innych ludzi z telewizora, gromadzenie rzeczy i wyposażania domu, martwienie się, ciągłe martwienie się o to, co może się wydarzyć, jak się do tego przygotować, co powinienem mieć, osiągnąć, kim być, zwłaszcza w porównaniu do tych, którzy co wyraźnie potwierdza ich oś na Facebooku już kimś są. Umrę, ta myśl jest tak prosta, tak oczywista, że umysł uwielbiał nad nią przeskakiwać i biec dalej, do tak zwanych ważnych spraw. Umrę, a skoro tak, może czas się zrelaksować. Dlatego postanowiłem znaleźć raj."

Specyfikacja

Oprawa
Twarda
Liczba stron
312
Rok wydania
2018
Szerokość [cm]
14.5
Wysokość [cm]
22
Autor
Robert Rient

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Bitdefender Total Security 2018 (BDMD-N-1Y-10D), Bis Strachy na lachy (142595), Galaktyka Aria, nie! Skuteczne rozwiązywanie problemów, Medialogic Pasterka i Kominiarczyk,Świniopas, O wróbelku…, Sonia Draga Czarna rzeka, Muza Warszawa kryminalna II, Timof i cisi wspólnicy Za żelazną kurtyną , Hachette Totem 3 podręcznik +DVD-Rom, Wilga Zabawa w pisanie 1, Liwona Klasyka Wierszyka - Niesforny jeżyk (54298), Purana Krav Maga podręcznik , Media Service Zawada Stacyjkowo. Ruszać czas! 17 Zimowe wyzwanie, Warner Bros. Interactive LEGO DC Super Villains (Super Złoczyńcy), MT Biznes Wielcy z wyboru, CD-CONTACT Okoliczny Element (3CD Box) , City Slang Roosevelt Roosevelt, Astra Kołozeszyt Class Investen Route 66 A5 krata 100 (104011001), WAGRAM Jazz Magazine Jazzman , PAN DRAGON Karnet Leniwiec urodziny K.GIFT -174