Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków

ID produktu: 4803140
Zobacz produkty podobne
Rekomendacja eksperta
Kolejna część przygód sympatycznego Pucia. Tym razem chłopiec spędza wakacje z rodziną na Kaszubach. Książka skierowana jest do dzieci w wieku 3-6 lat. Wspiera rozwój wymowy i pomoże sprawdzić, czy dziecko mówi prawidłowo.

Opis produktu

 

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi niezapomniane wakacje na Kaszubach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy.

Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Pucio uczy się mówić”.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=uVXjXQLslwQ

Specyfikacja

Dziedzina
Inne
Oprawa
Twarda
Liczba stron
40
Rok wydania
2018
Autor
Marta Galewska-Kustra

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Symantec Norton Security Standard 3.0 PL 1 Użytkownik 1 Urządzenie 1 Rok (21357596), Zielona Sowa Bazgroszyt. Poznaję cyfry i liczby 6,7,8,9,10, Interdruk Zeszyt A6, Skrzat Bartek Koniczyna i Banda z Zaniemyśla - 45644, Nasza Księgarnia Zawsze stanę przy tobie - 189034, Leitz KOŁONOTATNIK A5 (44580085), Albatros Jack Reacher. Uprowadzony w.2016, eSPe Boski tata, Incood Pudełka prezentowe Choinka , Skrzat Leoś Budowniczy, MAC Chcę czytać i pisać. Pięciolatek, Narodowe Centrum Kultury Paweł z Włodkowic i Stanisław ze Skarbimierza, Insignis Media Wielkie Płaszcze T.2 Cień rycerza, Plan Przewodnik ilustrowany z mapami - Świeradów-Zdrój, Bezdroża Travelbook - Fuerteventura w.2018 , Studio Astropsychologii Jak stworzyć umysł. Sekrety ludzkich myśli ujawnione