Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Quo vadis. Kolor

ID produktu: 4018930
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Quo vadis. Kolor

 

Quo vadis w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.
Rzym za czasów cesarza Nerona to miejsce zderzenia dwóch światów - zapatrzonej w siebie, kipiącej od bogactw, pełnej zabaw, uczt i zepsucia rzeczywistości Imperium Rzymskiego oraz rodzącej się kultury chrześcijańskiej, tak odmiennej od wszystkiego, co do tej pory znali ludzie.


Z pierwszego z owych światów pochodzi Winicjusz, z drugiego Ligia - a jednak tych dwoje tak bardzo odmiennych ludzi połączy miłość silniejsza od wszelkich uczuć, jakich dane im było doświadczyć. Historia ich związku, a także historia szalonego cesarza, pożaru Rzymu i okrutnego prześladowania wyznawców Chrystusa to tło, na którym rozwija się przed oczami czytelnika moc i potęga religii chrześcijańskiej, rozpoczynającej właśnie swój pochód drogą, na której na zawsze zmieni świat.
Jedna z najpoczytniejszych powieści Henryka Sienkiewicza teraz dostępna w serii Kolorowa Klasyka, z kanonicznymi ilustracjami przedwojennego grafika Piotra Stachiewicza. Wydanie w twardej oprawie jest szczególnie estetyczne i trwałe. Zapraszamy do lektury!

Specyfikacja

Oprawa
Twarda
Liczba stron
448
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
25
Szerokość [cm]
17.5
Autor
Henryk Sienkiewicz

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: WMG Duran Duran The Essential Collection, Olesiejuk Klub małych podróżników w czasie. Historia Polski (208717), Zielona Sowa Dziennik Tośki Marzec T.3 Wyspa strachu (226408), LITERAT Nauka przez zabawę - Zwierzeta w lesie (208058), Disney Indiana Jones and the Last Crusade, ESD (792457), Magdalenium Żyć Bożą Miłością , Egmont Lil i Put. T.3 Czarująca panna młoda (237765), Edycja Świętego Pawła Perełka 032 Noc Bożego Narodzenia, WAM Powiedz, że jesteś jedną z nich, Wolters Kluwer Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika..., RM Swetry. Modne projekty. Robótki na drutach, M wydawnictwo Św. Peregryn Laziosi Patron Chorych Na Raka, Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Roboty ziemne i rekultywacyjne w budownictwie, Macmillan Open Mind Upper Intermediate WB with Key+CD, Difin Rynek pracy w Polsce i w Unii Europejskiej, Egmont Kajko kaj Kokoo Trezoroj de Mirmilo, Szara Godzina Lekcja martwej mowy (259286), Korporacja Ha!Art Bękarty Wołgi. Klechdy miejskie (155492), Olesiejuk Złoty wiek samochodów klasycznych