Literatura obyczajowa

Sanatorium pod Zegarem T.1

Liliana Fabisińska
ID produktu: 4081236
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Liliana Fabisińska
  • Liczba stron: 440
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2016
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Nina i Natalia nie znoszą się od pierwszego wejrzenia. Gdyby mogły, nie spotkałyby się nigdy więcej. Ale nie mają wyjścia... Los (oraz siostra przełożona, z którą się nie dyskutuje) sprawia bowiem, że trafiają do tego samego ciasnego pokoiku w sanatorium w Ciechocinku. Najbardziej niedopasowana para, jaką można sobie wyobrazić, skazana na siebie przez cztery długie tygodnie.

Gorzej być nie może, prawda?

Ależ może! Ukochany Niny wyjeżdża samotnie w podróż, która miała być ich poślubną, po czym dziwnym trafem przestaje odbierać telefon i odpisywać na maile, a firma pod jej nieobecność zaczyna dryfować ku przepaści. Z kolei Natalia musi w tajemnicy przed siostrą przełożoną zniknąć z Ciechocinka na 36 godzin, by wykonać najważniejsze zdjęcie w swoim życiu.

W dodatku w sanatoryjnym basenie pływa nieboszczyk, którego nazwiska nie zna nawet wszystkowiedząca siostra przełożona.

Wszystko wskazuje na to, że zabić go mogły tylko Nina i Natalia. Czy przełamią niechęć i odeprą zarzuty, wspólnie rozwiązując tę zagadkę?

Ta powieść zadaje kłam stereotypom i przełamuje niejedno tabu. Ani pogodna staruszka, ani zimna bizneswoman nie są takie, jak się wszystkim wydaje.

A ich relacja zmienia się jak w kalejdoskopie.

Specyfikacja

Oprawa
Miękka
Liczba stron
440
Rok wydania
2016
Wysokość [cm]
19.6
Szerokość [cm]
12.6
Autor
Liliana Fabisińska

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zielona Sowa Kredkowa księga liczb (238212), Wilga Atlas magicznych stworzeń Pip Bartlett - 210319, Skrzat Brokatowe malowanki Kaczka, Smak Słowa Pakiet - Kryminały kulinarne Toma Hillenbranda, Warstwy Haiku (166838), Vemag Europa. Ścienna mapa polityczna 1:3 800 000, MAG Nibynoc. Księga 1, Arcana Smak błękitnego nieba , Zysk i S-ka Rycerz Siedmiu Królestw wyd. ilustrowane , Fosze Poezja w teatrze szkolnym, Bezdroża Travelbook - Szkocja i Szetlandy w.2018 - 278727, Dan-mark Blok do tablicy Dan-Mark krata 10k., Clear Creation Karnet Swarovski kwadrat CL0206 Urodziny dzbanek, NieZwykłe THE RAVEN KING ALL FOR THE GAMES TOM 2, Egmont Star Wars Komiks nr 6/2018, Party Deco Wstążka satynowa, biała, 3 mm x 50 m uniwersalny, Party Deco Zawieszki na prezent w stylu morskim, niebieskie mix, 4,3x9cm i 3,5x7cm, 6 szt. uniwersalny, Egmont My Little Pony. Zmierz się z kucykami!