Literatura faktu

Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz

Artur Górski
ID produktu: 1649315
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Autor: Artur Górski
  • Gatunek: Wywiad
  • Liczba stron: 240
  • Oprawa: Broszurowa
  • Rok wydania: 2017
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz 


On jeden z najbardziej wpływowych gangsterów polskiej mafii. Ona żona słynnego bossa, po upadku grupy pruszkowskiej oskarżona o kierowanie grupą przestępczą. Masa i Słowikowa dwa przeciwległe bieguny kryminalnego podziemia, od lat uważani za nieprzejednanych wrogów, którzy nigdy nie podadzą sobie ręki. Mąż Moniki Banasiak, Andrzej Z. Słowik, był jednym z tych, którzy uważali Masę za największe zagrożenie dla potęgi Pruszkowa. Ale to Masa sprawił, że Słowik i zarząd mafii, trafili na długie lata do więzienia, a życie rodzinne Moniki legło w gruzach. A jednak wrogowie spotykają się i to co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe, staje się faktem: rozmawiają szczerze, próbując zrozumieć swoje racje. On ujawnia, dlaczego zdecydował się pogrążyć swoich niedawnych kolegów. Ona dlaczego odeszła od Słowika, i z jakimi bolesnymi konsekwencjami to było związane.

Ta rozmowa, w obecności Artura Górskiego, to nie jest śniadanie mistrzów to raczej spóźniona kolacja ludzi, którzy wydobyli się z piekła mafii i próbują odnaleźć drogę w normalnym świecie.

Specyfikacja

Gatunek
Wywiad
Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
240
Rok wydania
2017
Autor
Artur Górski

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Longman Pearson Matura Focus 4 SB wieloletni , Replika Wizja - 215247, Jaguar Tam gdzie ty - 234258, Erica Miłość (164926), Muza Powrót do starego domu (229875), Rebis Trauma, Pascal Gorący związek (210404), Zielona Sowa Główka pracuje. Drugoteściki dla klasy 2, Vemag Niedroga kuchnia, Ciekawe Miejsca.net Jeziorka i stawy Gór Świętokrzyskich, Sudetów i polskich Karpat, Storybox Francuski klejnot. Audiobook , LIMAP Torebka okolicznościowa mała 2 MIX, Marginesy Wymyśliłam Cię. Irena Jarocka we wspomnieniach, Wolters Kluwer Dziecko - pacjent i świadczeniobiorca. Poradnik prawny, Vital Kuchnia Raw Food , Party Deco Wstążka satynowa, jasnoróżowa, 25 mm x 25 m uniwersalny