Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Ucho do klasyki. Fryderyk Chopin (booklet CD) - 241345

Praca zbiorowa
ID produktu: 1414934
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Ucho do klasyki! to najnowsza seria książek z płytami, która w przystępny sposób przybliża dzieciom utwory i postaci największych kompozytorów.
Wielcy Mistrzowie, dzięki zabawnym anegdotom z dzieciństwa i późniejszego życia, sugestywnym oraz dowcipnym ilustracjom, dają się poznać od zupełnie innej strony schodzą z piedestału, na którym ich postawiliśmy, by ukazać ludzką twarz. Jako pierwsze na rynku ukaże się wydawnictwo z twórczością Fryderyka Chopina, a premiera kolejnej części, o Wolfgangu Amadeuszu Mozarcie, zaplanowana jest na 14 czerwca.
Jaki wpływ miała gra młodego Fryderyka Chopina na wielkiego księcia Konstantego i innych groźnych zbójców? Jakie psoty sprawiał swoim nauczycielom w szkole, a jakie swoim uczniom francuskim arystokratom? Dlaczego nie chciał zaprzyjaźnić się z Mickiewiczem i Słowackim? I jakim podstępem udał się w ostatnią podróż do ojczyzny? Odpowiedź na te i inne pytania!


Strony: 26, Format: 14x12,5x1 cm
Rok wydania: 2017, oprawa: twarda

Specyfikacja

Gatunek
Dla dzieci
Liczba płyt
Brak danych
Rok wydania
2017
Wykonawca
Praca zbiorowa

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: UMP Kolekcja Polskiej Muzyki: Inna / Winna / Live, UMP JAZZ BILL EVANS Everybody Digs (KEEPNEWS), Ameet Star Wars. Połącz kropki - 204933, Agora Plac zabaw (DVD) + Książka, PAPERBLANKS Notatnik mini Tuscan Sun - 223982