Udostępnij
Skomentuj
https://www.digitalo.pl/wiadomosc/handstick-czy-robot-poznaj-nowy-wymiar-sprzatania/17550/ 2020-10-21 12:21:10.000000

Handstick czy robot? Poznaj nowy wymiar sprzątania

Tradycyjne odkurzacze powoli tracą na znaczeniu. Coraz częściej wymieniamy te ciężkie i niewygodne urządzenia na rzecz lekkich i komfortowych handsticków lub robotów. Czym się one od siebie różnią i który wybrać? A może warto skusić się na oba? Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania, cenisz sobie komfort i wygodę użytkowania z pewnością zainteresujesz się tym artykułem.

Porównanie obu modeli czy też wskazanie większej ilości zalet lub wad nie ma najmniejszego sensu, a przynajmniej byłoby bardzo trudne. Otóż każdy z tych odkurzaczy ma inne zastosowanie i przeznaczony jest do innego rodzaju czynności. Poniżej przedstawimy najważniejsze cechy każdego z nich, aby pomóc w wyborze jednego lub przekonać do inwestycji w oba modele.

Odkurzacz Handstick

Wielofunkcyjność

Postaw na wygodę, jaką zapewnia zasilanie akumulatorowe. Odkurzacz handstick działa bezprzewodowo. Nie musisz podłączać go do gniazdka w trakcie odkurzania ani potykać się o poplątany przewód. Zasilanie akumulatorowe jest wygodne i praktyczne, a spora pojemność baterii zapewnia odpowiednio długi czas działania urządzenia, by dokładnie posprzątać wszystkie pomieszczenia. Wybrane modele dodatkowo są wyposażone w odłączany odkurzacz ręczny. Z łatwością odepniesz go w dowolnej chwili, by odkurzyć meble, blat lub podłogę. Odłączany odkurzacz ręczny przyda się również podczas sprzątania wnętrza samochodu, a także w wielu innych sytuacjach. Dodatkowym atutem są dołączane do zestawu szczotki. W zależności od modelu w zestawie możesz znaleźć różne końcówki. Jednak podstawową ich funkcją jest wielozadaniowość. To dzięki temu rozwiązaniu możesz dostać się pod łóżko, za szafę jak i również wyczyścić sufit.

Odkurzacz Robot

Komfort i wygoda

Odkurzacz robot został zaprojektowany w taki sposób, aby wyręczyć Cię całkowicie z obowiązku sprzątania. Robot odkurzy za Ciebie wszystko, no prawie wszystko - w porównaniu do handsticka robot nie wyczyści sufitu, ani kanapy; przeznaczony jest tylko do podłogi. Jednak jego ogromną zaletą jest fakt, że jest automatyczny. Nie musisz się o nic martwić. Wybrane modele posiadają funkcję planowania harmonogramu sprzątania. Oznacza to, że w wyznaczonym terminie odkurzacz samodzielnie się uruchomi i poodkurza zaprogramowaną przestrzeń. Dzięki temu odkurzanie jest dokładne i systematyczne. Dodatkowo, w niektórych modelach znajdziesz funkcję mopowania, dzięki której odkurzacz usunie kurz i zabrudzenia na sucho i na mokro, bez problemu poradzi sobie nawet z zaschniętymi plamami i błotem.

Odkurzacz handstick czy robot? Który wybrać?

Najlepiej oba :) Zarówno jeden, jak i drugi model cieszy się dużym uznaniem. Nie łatwo się zdecydować, ponieważ wybrane odkurzacze służą do zupełnie innych czynności. Jedno jest pewne - oba modele wyznaczają nowy wymiar sprzątania, a odkurzanie z nimi to sama przyjemność.
Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni