Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Handstick czy robot? Poznaj nowy wymiar sprzątania

Tradycyjne odkurzacze powoli tracą na znaczeniu. Coraz częściej wymieniamy te ciężkie i niewygodne urządzenia na rzecz lekkich i komfortowych handsticków lub robotów. Czym się one od siebie różnią i który wybrać? A może warto skusić się na oba? Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania, cenisz sobie komfort i wygodę użytkowania z pewnością zainteresujesz się tym artykułem.

Porównanie obu modeli czy też wskazanie większej ilości zalet lub wad nie ma najmniejszego sensu, a przynajmniej byłoby bardzo trudne. Otóż każdy z tych odkurzaczy ma inne zastosowanie i przeznaczony jest do innego rodzaju czynności. Poniżej przedstawimy najważniejsze cechy każdego z nich, aby pomóc w wyborze jednego lub przekonać do inwestycji w oba modele.

Odkurzacz Handstick

Wielofunkcyjność

Postaw na wygodę, jaką zapewnia zasilanie akumulatorowe. Odkurzacz handstick działa bezprzewodowo. Nie musisz podłączać go do gniazdka w trakcie odkurzania ani potykać się o poplątany przewód. Zasilanie akumulatorowe jest wygodne i praktyczne, a spora pojemność baterii zapewnia odpowiednio długi czas działania urządzenia, by dokładnie posprzątać wszystkie pomieszczenia. Wybrane modele dodatkowo są wyposażone w odłączany odkurzacz ręczny. Z łatwością odepniesz go w dowolnej chwili, by odkurzyć meble, blat lub podłogę. Odłączany odkurzacz ręczny przyda się również podczas sprzątania wnętrza samochodu, a także w wielu innych sytuacjach. Dodatkowym atutem są dołączane do zestawu szczotki. W zależności od modelu w zestawie możesz znaleźć różne końcówki. Jednak podstawową ich funkcją jest wielozadaniowość. To dzięki temu rozwiązaniu możesz dostać się pod łóżko, za szafę jak i również wyczyścić sufit.

Odkurzacz Robot

Komfort i wygoda

Odkurzacz robot został zaprojektowany w taki sposób, aby wyręczyć Cię całkowicie z obowiązku sprzątania. Robot odkurzy za Ciebie wszystko, no prawie wszystko - w porównaniu do handsticka robot nie wyczyści sufitu, ani kanapy; przeznaczony jest tylko do podłogi. Jednak jego ogromną zaletą jest fakt, że jest automatyczny. Nie musisz się o nic martwić. Wybrane modele posiadają funkcję planowania harmonogramu sprzątania. Oznacza to, że w wyznaczonym terminie odkurzacz samodzielnie się uruchomi i poodkurza zaprogramowaną przestrzeń. Dzięki temu odkurzanie jest dokładne i systematyczne. Dodatkowo, w niektórych modelach znajdziesz funkcję mopowania, dzięki której odkurzacz usunie kurz i zabrudzenia na sucho i na mokro, bez problemu poradzi sobie nawet z zaschniętymi plamami i błotem.

Odkurzacz handstick czy robot? Który wybrać?

Najlepiej oba :) Zarówno jeden, jak i drugi model cieszy się dużym uznaniem. Nie łatwo się zdecydować, ponieważ wybrane odkurzacze służą do zupełnie innych czynności. Jedno jest pewne - oba modele wyznaczają nowy wymiar sprzątania, a odkurzanie z nimi to sama przyjemność.

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 22:27
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.