Rosyjski od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Nauka języka rosyjskiego stwarza ciekawe perspektywy zawodowe. To język, którym posługuje się nawet około 250 milionów osób na świecie. Nauka rosyjskiego nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać, o ile sięgniemy po merytoryczne kursy, podręczniki i poświęcimy na edukację odpowiednią ilość czasu. Czy warto uczyć się rosyjskiego? Jak się uczyć, by odnieść sukces?

Komentarze: 0
Data: 13.09.2017

Portugalski od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Choć Portugalia to stosunkowo nieduże i dość odległe państwo, to coraz więcej osób w Polsce interesuje się kulturą, sztuką i językiem portugalskim. Język portugalski bywa porównywany do hiszpańskiego i powszechnie uważa się go za miły dla ucha i łatwy w nauce. Jak jest w rzeczywistości i czy warto uczyć się portugalskiego?

Komentarze: 0
Data: 13.09.2017

Norweski od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Marzysz o wyprawie wzdłuż norweskich fiordów, o zamieszkaniu na zimnym pustkowiu lub przeprowadzce do Oslo i pracy w jednej z norweskich firm? W takim razie raczej nie obędzie się bez nauki języka norweskiego. Czy faktycznie warto uczyć się tego języka? Jakie daje perspektywy i jak się go nauczyć?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Nauka szwedzkiego. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Nauka języka szwedzkiego wydaje się ogromnym wyzwaniem. Trudna wymowa i fakt, że Szwedzi posługują się różnymi dialektami mogą zniechęcać, ale szwedzki to przydatny język, który stwarza ciekawe perspektywy na rynku pracy i zdecydowanie ułatwia ewentualne podróże lub wyjazd na dłużej do Szwecji. Jak uczyć się tego języka i dlaczego warto?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Francuski dla początkujących. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Język francuski to język arystokracji, artystów i minionych epok. Jego znajomość należała niegdyś do obowiązku każdego, kto chciał uchodzić za osobę wykształconą i kulturalną. Francuski był językiem o międzynarodowym charakterze, ale już od dawna pod tym względem ustąpił pola angielskiemu. Czy warto uczyć się francuskiego? Jak zacząć? Z jakich książek korzystać?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Włoski od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Język włoski jest uważany za jeden z najpiękniejszych języków świata. Jego melodyjność i śpiewny akcent potrafią chwytać za serce, a sama nauka włoskiego może być czystą przyjemnością, o ile sięgniemy po odpowiednie książki i pomoce naukowe. Jakie książki do nauki włoskiego wybrać? Czy warto uczyć się tego języka?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Niemiecki od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Nauka języków obcych otwiera wiele możliwości. To szansa na poznanie języka, a więc i kultury, wybranego kraju, ale też możliwość swobodnej przeprowadzki i perspektywa znalezienia dobrej pracy w krajowej, międzynarodowej lub zagranicznej firmie. Jak zacząć naukę niemieckiego? Po jaką książkę sięgnąć i czy warto uczyć się tego języka?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Nauka japońskiego. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Znajomość języków obcych jest bardzo przydatna w życiu codziennym i zawodowym, ale czy akurat język japoński jest tym, które warto poznać? Czy trudno się go nauczyć? Czy faktycznie jest godny uwagi?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Jaka książka do nauki czytania? Polecane i bestsellery

Nauka czytania to długi proces, który warto rozpocząć już na bardzo wczesnym etapie rozwoju dziecka. Istnieje wiele metod nauki czytania i liter, a każda z nich posługuje się konkretnymi pomocami edukacyjnymi. Jakie książki przydadzą się, gdy uczymy dziecko czytać? Po jakie książeczki sięgnąć do nauki czytania konkretnymi metodami?

Komentarze: 0
Data: 31.08.2017

Programowanie w java - jaka książka dla początkującego?

Programista to, przynajmniej obecnie, jeden z najlepiej opłacanych zawodów na rynku. Zapotrzebowanie na osoby, które potrafią programować jest niezwykle duże, a perspektywa dobrze płatnej pracy w tej branży kusi kolejne osoby i skłania do tego, by nauczyć się programowania i spróbować własnych sił w tej dziedzinie. Programowanie Java to jedna z dróg, którą można obrać. Naukę Javy rozpoczynają początkujący programiści, jak również osoby znające już inne języki programowania. Czy warto uczyć się programowania językiem Java z książek? Po jakie publikacje sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 31.08.2017