Farmakologia - jaka książka? Która będzie najlepsza?

Nauka farmakologii jest sporym wyzwaniem dla większości studentów kierunków medycznych. Jakie podręczniki wybrać, by łatwiej przyswoić obszerną wiedzę z tej dziedziny? Z których książek uczyć się na co dzień, a które przydadzą się podczas powtórek do egzaminów?

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017

Książka przygodowa - polecane i bestsellery. Która będzie najlepsza?

Literatura przygodowa cieszy się ogromną popularnością wśród czytelników w różnych przedziałach wiekowych. Po ten typ lektury sięgają szczególnie chętnie osoby młode oraz dzieci. Każdego roku na rynku książki pojawiają się dziesiątki nowości wydawniczych w tej kategorii. Jak wybrać książkę przygodową? Jak z tego gąszczu publikacji wyłuskać prawdziwą przygodową perełkę?

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017

Raty 10x0% w Digitalo.pl

Tylko w dniach 25-28.09.2017 skorzystaj z rat 10x0% w Santander Consumer Bank S.A. Rejestracja online i minimum formalności dla Twojego komfortu - zobacz jakie to proste!

Komentarze: 0
Data: 25.09.2017

Rosyjski od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Nauka języka rosyjskiego stwarza ciekawe perspektywy zawodowe. To język, którym posługuje się nawet około 250 milionów osób na świecie. Nauka rosyjskiego nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać, o ile sięgniemy po merytoryczne kursy, podręczniki i poświęcimy na edukację odpowiednią ilość czasu. Czy warto uczyć się rosyjskiego? Jak się uczyć, by odnieść sukces?

Komentarze: 0
Data: 13.09.2017

Portugalski od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Choć Portugalia to stosunkowo nieduże i dość odległe państwo, to coraz więcej osób w Polsce interesuje się kulturą, sztuką i językiem portugalskim. Język portugalski bywa porównywany do hiszpańskiego i powszechnie uważa się go za miły dla ucha i łatwy w nauce. Jak jest w rzeczywistości i czy warto uczyć się portugalskiego?

Komentarze: 0
Data: 13.09.2017

Norweski od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Marzysz o wyprawie wzdłuż norweskich fiordów, o zamieszkaniu na zimnym pustkowiu lub przeprowadzce do Oslo i pracy w jednej z norweskich firm? W takim razie raczej nie obędzie się bez nauki języka norweskiego. Czy faktycznie warto uczyć się tego języka? Jakie daje perspektywy i jak się go nauczyć?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Nauka szwedzkiego. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Nauka języka szwedzkiego wydaje się ogromnym wyzwaniem. Trudna wymowa i fakt, że Szwedzi posługują się różnymi dialektami mogą zniechęcać, ale szwedzki to przydatny język, który stwarza ciekawe perspektywy na rynku pracy i zdecydowanie ułatwia ewentualne podróże lub wyjazd na dłużej do Szwecji. Jak uczyć się tego języka i dlaczego warto?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Francuski dla początkujących. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Język francuski to język arystokracji, artystów i minionych epok. Jego znajomość należała niegdyś do obowiązku każdego, kto chciał uchodzić za osobę wykształconą i kulturalną. Francuski był językiem o międzynarodowym charakterze, ale już od dawna pod tym względem ustąpił pola angielskiemu. Czy warto uczyć się francuskiego? Jak zacząć? Z jakich książek korzystać?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Włoski od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Język włoski jest uważany za jeden z najpiękniejszych języków świata. Jego melodyjność i śpiewny akcent potrafią chwytać za serce, a sama nauka włoskiego może być czystą przyjemnością, o ile sięgniemy po odpowiednie książki i pomoce naukowe. Jakie książki do nauki włoskiego wybrać? Czy warto uczyć się tego języka?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017

Niemiecki od podstaw. Polecane i bestsellery. Jaką książkę wybrać?

Nauka języków obcych otwiera wiele możliwości. To szansa na poznanie języka, a więc i kultury, wybranego kraju, ale też możliwość swobodnej przeprowadzki i perspektywa znalezienia dobrej pracy w krajowej, międzynarodowej lub zagranicznej firmie. Jak zacząć naukę niemieckiego? Po jaką książkę sięgnąć i czy warto uczyć się tego języka?

Komentarze: 0
Data: 11.09.2017