Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi

Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać

ID produktu: 4986022
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

 

Nowe przygody bohaterów Wielkiego Ogarniacza Życia, bestselerowego poradnika o tym, jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego.
Jej życie to nieustanna walka między spaniem a internetem. Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość. Co wieczór postanawia, że od jutra zmieni się na lepsze, ale kiedy wstaje rano, przypomina sobie, że przecież jest idealna.
I wtedy poznaje TEGO JEDYNEGO.
Pan Buk woli dobrze zjeść, niż podobać się byle komu. Gdyby nie związek z Panią Bukową, mógłby przeżyć całe życie w przekonaniu, że nie ma wad.
Ale ONA wie też, że czasem jedyne wyjście to wyjście na piwo, a ON że jeśli kobieta warczy i nie daje się przytulić, to trzeba odejść na bezpieczną odległość i rzucać w nią czekoladą. I to jest cenna wiedza.
Ta książka pokaże wam, jak być razem i się nie pozabijać.

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
304
Rok wydania
2018
Szerokość [cm]
13.2
Wysokość [cm]
18.5
Autor
Pan Buk
Pani Bukowa

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: WMG Danger Days The True Lives of the Fabulous Killjoys, Olesiejuk Fisher Price - Poznajemy zwierzątka (124903), LITERAT Angielski dla dzieci 3-7l. ćw. z królikiem Lolkiem - 169388, Macmillan Superworld 3 SB , Vital Reishi. Król grzybów leczniczych - 204613, Berlitz Step by Step. Praga w.2014, REA Komunikacja bez problemów J.niemiecki REA, NoName Imagine new II. Cuda natury. Najpiękniejsze miejsca świata, Albatros Pakiet. Dean Koontz Mocne emocje (243997), Aligator Karnet rozkładany 3D - W dniu ślubu (247603), MM PUBLICATIONS Pioneer Plus Intermediate B1 WB, Korporacja Ha!Art Relaks amerykański - 162568, WB Games Montreal Batman: Arkham Origins - Season Pass, ESD, Jedność 500 Naklejek Księżniczki (30476336), DRAGON Zemsta TW, Wagant Stefan Żeromski. Prezydent Rzeczpospolitej Zakopiańskiej, Domino Knowle West Boy , Kram Gramatyka języka norweskiego, Tablice, NoName Etui Smart Case Kindle Paperwhite 1/2/3 - Navy