Literatura popularnonaukowa

Wszechświat w skorupce orzecha

ID produktu: 4588824
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Stephen Hawking
  • Dziedzina: Nauka i technika
  • Liczba stron: 160
  • Oprawa: Broszurowa
  • Rok wydania: 2018
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Wszechświat w skorupce orzecha

 

 

Co po Krótkiej historii czasu?
Wszechświat w skorupce Stephen Hawking wydał w 2001 roku, aby opowiedzieć o najważniejszych odkryciach teoretycznych dokonanych po powstaniu jego najsłynniejszej Krótkiej historii czasu. W tej kontynuacji wprowadza czytelników w świat fizyki teoretycznej i opowiada o swoich próbach rozwiązania tajemnic Kosmosu.
Czytelnicy zainteresowani Teorią Wszystkiego poznają tu zasady działania Wszechświata od supergrawitacji do supersymetrii, od teorii kwantów do teorii M, od holografii do dualności. Wraz z Hawkingiem dotrą do samego frontu nauki, by sprawdzić, czy superstruny i p-brany stanowią ostateczne rozwiązanie zagadki naszego istnienia.
Wszechświat w skorupce orzecha jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć Wszechświat, w którym żyjemy.
Książka łączy dziecinne zadziwienie światem z intelektem geniusza. Zwiedzamy wszechświat Hawkinga, jednocześnie podziwiając jego umysł.

Specyfikacja

Dziedzina
Nauka i technika
Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
160
Rok wydania
2018
Autor
Stephen Hawking

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Cenega LEGO Iniemamocni, Maja Karnet 60 urodziny M1-303, Karmelitów Bosych Długa droga do pogody ducha - 193153, M wydawnictwo Podążając za św. Franciszkiem - 114534, Printex Mariolka - 164057, Czarna Owca Bliskość, Fundacja Sąsiedzi Nadzieja aż po horyzont (213430), EDELSA Embarque 3 Libro del alumno (207337), Greg Mój pierwszy słownik angielsko-polski, polsko-angielski (oprawa twarda), Dolnośląskie Młot i krzyż. Nowa historia wikingów, Papilon Martynka. Małe historie o wielkim szczęściu - 259721, Helion Tablice informatyczne. Bootstrap , Ubisoft Far Cry 4, ESD, Sonia Draga Sprzedawczyk, W.A.B. Hańba! Opowieści o polskiej zdradzie, Vocatio Oficyna Wydawnicza Inspiracje na każdy dzień w roku, G&P Oficyna Wydawnicza Mierzenie jakości. Program rozwoju szkoły propozycje dla dyrektorów i wizytatorów, Świat Książki Gala-Dali, Marginesy WIĘCEJ WARZYW NA TALERZU