Rekomendowane przez specjalistów
Łóżeczko turystyczne dostawne THEO Dark Grey
(1)
Kupiły 3 osoby
395 zł
rekomendacja eksperta
Co-sleeping, czyli wspólne spanie z dziećmi, zapewnia im poczucie bezpieczeństwa i pozwala na zbudowanie silnej więzi.
Krzesełko do karmienia FINI szary
Kupiły 2 osoby
369 zł
rekomendacja eksperta
Kinderkraft FINI to produkt 2w1, dzięki czemu klasyczne krzesełko do karmienia, w szybki i prosty sposób można przekształcić w wygodne krzesełko dla starszych dzieci. Dostawianie krzesełka starszej pociechy do stołu dorosłych jest doskonałym sposobem
Łóżeczko turystyczne SVEN PLUS turkusowo szare
(2)
Kupiły 4 osoby
338,62 zł
rekomendacja eksperta
Dwupoziomowe łóżeczko z którego mogą korzystać zarówno noworodki, jak i starsze dzieci. Może pełnić funkcję łóżeczka oraz kojca do bezpiecznej zabawy. Otwierany bok umożliwia starszym maluchom swobodne i samodzielne wychodzenie.
Krzesełko do Karmienia Koen Szaro/Żółte
Kupiło 6 osób
-16%
307.99 zł
260,75 zł
rekomendacja eksperta
Krzesełko do karmienia, które nie zajmując wiele miejsca ułatwi rodzicom rozszerzanie diety dziecka. Dzięki możliwości regulacji rośnie wraz z maluszkiem, dlatego w późniejszym okresie może być wykorzystywane jako krzesełko do siedzenia przy stoliku.
Bujaczek Od niemowlaka do przedszkolaka (CMR10)
(3)
Kupiły 23 osoby
-6%
236.99 zł
222,98 zł
rekomendacja eksperta
Przenośny bujaczek FisherPrice dla noworodków i starszych dzieci. Łatwa regulacja pozwala używać go jako bujaczka dla noworodka, leżaczka z odczepianym pałąkiem na zabawki, a także jako stabilnego siedziska dla starszego dziecka.
Barierka do łózka Eva beige (69900)
Kupiło 6 osób
115 zł
rekomendacja eksperta
Barierka wykonana z wytrzymałego aluminium, gwarantuje bezpieczeństwo dla dziecka gdyż nie złoży się samoczynnie podczas nacisku przez dziecko. Montaż polega na wsunięciu ramion barierki między łóżko a materac
Waga niemowlęca 2w1 El Nino (EBS017)
(1)
Kupiło 15 osób
100,99 zł
rekomendacja eksperta
Duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny ułatwia odczytywanie wskazań. Ergonomiczny kształt zapewnia dziecku komfort i gwarantuje jego bezpieczeństwo podczas ważenia. Waga może towarzyszyć Twojemu dziecku przez cały okres jego rozwoju.