Wybierz kod pocztowy

Wyposażenie kuchni

Rekomendowane przez specjalistów

Zestaw garnków Metallic 15 elementów (BH-1900)
Kupiło 6 osób
761,32 zł
Rekomendacja eksperta
Wykonane z wysokiej klasy kutego aluminium pokrytego wewnątrz potrójną powłoką granitową (marble) o bardzo wysokim współczynniku twardości. System TURBO INDUCTION (bardzo szybko nagrzewają się) pozwala zaoszczędzić nawet 35% energii.
J.Shmidt 500
(12)
Kupiło 15 osób
238,99 zł
Rekomendacja eksperta
Dzięki połączeniu zaawansowanego procesu filtracji, występującego w filtrach podzlewowych skutecznie usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia takie jak: ołów, metale ciężkie, bakterie oraz toksyny.
Flow
(17)
Kupiły 43 osoby
155 zł
Rekomendacja eksperta
BRITA Flow o pojemności 8,2 litra to idealne rozwiązanie dla rodzin i małych biur. Świeżo filtrowana woda BRITA to doskonała baza do gorących napojów. Chroni urządzenia kuchenne przed kamieniem
AD 3134
(11)
Kupiło 6 osób
81,82 zł
Rekomendacja eksperta
Praktyczna waga pozwalająca na precyzyjne zważenie nawet niewielkich ilości produktów. Niezwykle pomocna przy przygotowywaniu dań wymagających ściśle określonych proporcji produktów.
Marella Cool biały + 3x wkład
(23)
Kupiło 45 osób
73,62 zł
Rekomendacja eksperta
Dzbanek Marella wyposażony jest w mechanizm BRITA PerfectFit: dla zapewnienia optymalnej filtracji. Mechanizm gwarantuje, że cała woda jest dokładnie przefiltrowana podczas korzystania z oryginalnych wkładów BRITA.
Crystal LED stalowy
(2)
Kupiło 15 osób
73,21 zł
Rekomendacja eksperta
Wykonany z wysokiej jakości szkła. Dzbanek został wyposażony w czytelny sensor LED, dzięki któremu nie zapomnisz o wymianie filtra. Ergonomiczna i stylowa budowa pozwalają pełnić funkcję karafki.
Mind biały
(6)
Kupiło 37 osób
71,20 zł
Rekomendacja eksperta
Karafka pozwoli Ci serwować czystą oraz bardzo smaczną wodę w niezwykle prostym i zarazem gustownym naczyniu.
Omega biały + 2x wkład
Kupiło 11 osób
64,90 zł
Rekomendacja eksperta
Elegancki, opływowy kształt oraz duża pojemność 4l, sprawiają, że dzbanek Omega znajduje wiele zastosowań w każdej kuchni. W zestawie z dwoma wkładami filtrującymi.
Marella Cool niebieski
(12)
Kupiły 33 osoby
62,98 zł
Rekomendacja eksperta
Został zaprojektowany tak, aby zmieścić się na półce na drzwiach lodówki, co może ucieszyć entuzjastów zimnej, filtrowanej wody. Komfort użytkowania zapewnia profilowany uchwyt oraz uchylna klapka wlewu wody
Mila miętowy
Kupiły 3 osoby
58,78 zł
Rekomendacja eksperta
Wskaźnik LED Sensor przypomni Ci o wymianie filtra, gdy dioda zaświeci się na czerwono. Dzięki antypoślizgowej podstawie, dzbanek Mila wyróżnia się wysoką stabilnością.
Marella XL biały
(12)
Kupiło 38 osób
57,99 zł
Rekomendacja eksperta
BRITA Marella XL, to funkcjonalny i ponadczasowy model dzbanka o powiększonej pojemności. Komfort użytkowania zapewnia profilowany uchwyt oraz uchylna klapka wlewu wody, dzięki której można napełnić dzbanek bez konieczności zdejmowania pokrywki
Ostrzałka do noży Roll-Sharp (857000)
(66)
Kupiło 8 osób
55,57 zł
Rekomendacja eksperta
Dzięki ostrzałce Roll-Sharp precyzyjnie i błyskawicznie przywrócisz swoim nożom pierwotną ostrość. Komfort używania dla osób prawo- i leworęcznych.
MicroDisc 3 szt.
(123)
Kupiło 217 osób
34,99 zł
Rekomendacja eksperta
Miliony porów w strukturze krążka filtrującego zatrzymują wszystkie niekorzystne dla człowieka substancje, które mogą znajdować się w wodzie. Zatrzymują również zmieniający smak picia chlor, który jest często obecny w wodzie kranowej.
Luna czarny + 2x wkład
Kupiło 5 osób
34,09 zł
Rekomendacja eksperta
Dafi Luna- idealna dla osób, które do gotowania wykorzystują filtrowaną wodę, ze względu na swoją pojemność 3,3l. W zestawie z dwoma wkładami filtrującymi.
Astra + Bidon
Kupiły 4 osoby
26,82 zł
Rekomendacja eksperta
Ze względu na dużą pojemność, idealny dla osób, które często gotują. Perfekcyjne zaokrąglenie ułatwia wypływ wody, a dwa rodzaje wlewów (zamknięty i otwarty) jej napełnienie. W zestawie z bidonem i dwoma filtrami Unimax.
Specjalista Morele | 11:54
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.