Biografie

ZAMKI NA PIASKU 20 OBRAZKÓW Z ŻYCIA DZIENNIKARZA

ID produktu: 5317494
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Liczba stron: 208
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2018
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Po ponad 25 latach dziennikarskich zmagań z polską polityką i jej bohaterami, po tysiącach godzin spędzonych w sejmowych i rządowych gabinetach, korytarzach i zaułkach, po dziesiątkach tysięcy rozmów i wywiadów z najważniejszymi postaciami rodzimej polityki Konrad Piasecki opisuje, co przeżył, co widział, czego doświadczył i co myśli o tym, co wydarzyło się przez te lata wokół nas.

To pełna zakulisowych historii i anegdot opowieść o przełomowych momentach ostatniego ćwierćwiecza z perspektywy kogoś, kto przyglądał im się naprawdę z bliska.

Brakowało takiego dojrzałego i wyważonego głosu w świecie mediów! Wyczucie, takt, przenikliwość, precyzja, szczerość – to główne cechy stylu Piaseckiego.

Niezwykle przydatne, gdy pisze o trudnej dziennikarskiej pracy, polskim piekiełku, narodzie rzekomo bez skazy, sejmie niemym, Europie kuszącej dla jednych i znienawidzonej przez innych oraz gdy zastanawia się nad przyszłością Kościoła i demokracji czy pogmatwanymi polsko-żydowskimi losami.

Wierzę w dziennikarstwo. Wierzę w dziennikarstwo w starym, konserwatywnym stylu. Wierzę, że news, informacja, reportaż, wywiad, materiał śledczy nieprzesiąknięte prostym, topornym ideologicznym czy politycznym przekazem wciąż jeszcze dają przyjemność zarówno tym, którzy je tworzą, jak i tym, którzy są ich odbiorcami.

fragment książki

Specyfikacja techniczna

Oprawa
Miękka
Liczba stron
208
Rok wydania
2018

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: St. Majewski Zeszyt w okładce laminowanej, format A5, 60 kartek, cieniowany, RELIGIA, UNIPAP, Rossi Zakładka do książki BKM 017, Wilga Atlas magicznych stworzeń Pip Bartlett - 210319, Storybox Reanimacja audiobook - 220735, Edgard Rosyjski w 15 minut każdego dnia (220182), Pearson Central Europe Today! 1 Exam Trainer (163049), Edycja Świętego Pawła Szlaki papieskie. Przewodnik. Tom 2. Podhale, Albatros Marzenia i koszmary BR w.2016 (196229), MARCO POLO Mapa ZOOM System. Słowenia, Istria. Mapa, Lira Publishing Przebudzenie Lukrecji, Burda Książki Szczęsny. Chłopak, który odważył się być bramkarzem, Format Sekretne życie Krasnali (audiobook), VIDEOGRAF Zapach kobiety, Skona Ting Zakładka ze wstążką Różowe kwiatki, Agora Manaraga, BigJigs Zakładka do Książki dla dzieci uniw, Kultura gniewu Binio Bill i 100 karabinów, Muza Komisarz pocket