Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Zapytaj astronautę

Tim Peake
ID produktu: 4007366
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Zapytaj astronautę

Czy w kosmosie jest szybki internet? Kiedy człowiek postawi stopę na Marsie? Jak pachnie przestrzeń kosmiczna? Czy w stanie nieważkości da się korzystać z iPada? Czy każdy z nas może zostać astronautą?
Czy zdarzyło ci się patrzeć w nocne niebo i zastanawiać się, jakie tajemnice może skrywać ogrom przestrzeni kosmicznej? Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, jak to jest być astronautą i patrzeć na Ziemię z góry?
Wcale nie musisz aplikować o pracę w agencji kosmicznej, aby poznać odpowiedzi na te i setki innych pytań, na które w niniejszej książce odpowiada brytyjski astronauta, Tim Peake.
Dzięki tej wspaniałej książce poczujesz się jak prawdziwy badacz kosmosu: usłyszysz ryk silników startującej w kosmos rakiety, zerkniesz w nocne niebo, by zobaczyć okrążającą Ziemię Międzynarodową Stację Kosmiczną i przekonasz się, jakie to jest podziwiać wschody i zachody słońca 16 razy na dobę.
Ten pełen pasji do nauki przewodnik po życiu w kosmosie zabierze cię w niezwykłą podróż w kosmos, pokaże tajniki pracy astronauty i odkryje cuda technologii kosmicznej stworzonej przez człowieka.
Nie pozwól nikomu, aby powiedział ci, że nie możesz czegoś osiągnąć. Tim Peake
___
O autorze
Tim Peake pilot i astronauta Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) pochodzący z Wielkiej Brytanii. W 2016 roku ukończył misję Principia, w trakcie której przez pół roku pracował na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Ekspedycji 46/47. Od lat jest ambasadorem brytyjskiej nauki i kariery w przestrzeni kosmicznej. Bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych i uczestniczy w spotkaniach, promując naukę i inżynierię wśród uczniów szkół.

Specyfikacja

Gatunek
Reportaż
Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
264
Rok wydania
2018
Format [cm]
15.5x23.5
Autor
Tim Peake

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Egmont EGMONT Książka Pony Bajeczne szablony - 01111, WMG Jean Rondeau Royer / Rameau 'Vertigo', Nasza Księgarnia Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze... - 123791, Aksjomat Podróże z legendą Aksjomat (39487), Zielona Sowa Kroniki Archeo. Komnata szeptów, BOSZ Warszawa lata 30., Otwarte Tysiąc pięter - 235808, Egmont Legendy naszych czasów, Medium Droga do miłości, Harmonia Paluszkowe stempelki. Zabawa dla każdego, Marginesy Czasem warto zabić, Katedra Wydawnictwo Naukowe Kino afroamerykańskie. Twórcy, dzieła, zjawiska., 3S Media Sp. z o.o. Emiraty francuskie, Edgard Szwedzki 600 fiszek Trening dla znających podstawy, Nobilis Flet z Mandragory, WMG KID ROCK - REBEL SOUL (CD + LP), LTW Gabriela 'Gabi' Kownacka , Albatros Zemsta ubiera się u Prady, KISS ltd Nux Steam Key GLOBAL