Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Zbudzone furie

ID produktu: 4595712
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

 

Zbudzone furie

 

 

Takeshi Kovacs wrócił do domu.
Na Świat Harlana. Oceaniczną planetę, gdzie tylko pięć procent powierzchni wystaje nad niebezpieczne i nieprzewidywalne morza. I gdzie próba wzbicia się nad chmury czymś bardziej zaawansowanym technicznie od śmigłowca kończy się zestrzeleniem przez platformy orbitalne Marsjan.
Jednakże śmierć nie czyha tylko w morzach i na niebie. Na ziemi, od tropikalnych plaż i bagien Kossutha do lodowatych, rojących się od maszyn pustkowi Nowego Hokkaido utracone zostały z trudem wywalczone zdobycze quellistowskiej rewolucji. Wszystko kontrolują Pierwsze Rodziny, korporacje i yakuza.
Wiedziony pragnieniem zemsty za utraconą miłość Kovacs trafia w wir intryg politycznych i technologicznych tajemnic, które niosą ze sobą zbudzone duchy Świata Harlana i jego własnej, brutalnej przeszłości. Krążą pogłoski, że Quellcrista Falconer powstała z martwych, a na zlecenie Pierwszych Rodzin poluje na nią bezlitosny młody Emisariusz Kovacs, który spędził w przechowalni dwieście lat i nie zamierza dzielić się życiem z wypalonym, podstarzałym i zbrukanym przestępstwami sobą.
Wokół jest pełno gangsterów, łowców nagród, sekt religijnych i rewolucjonistów, z których każdy chce uszczknąć coś dla siebie - z czego? Tego właśnie próbuje dojść Kovacs. Wśród narastającego chaosu tylko jedno jest jasne - w którymś momencie ktoś, kto nazywa się Takeshi Kovacs, będzie musiał zginąć. Na dobre.

Specyfikacja

Gatunek
Science fiction
Oprawa
Twarda
Liczba stron
624
Rok wydania
2018
Autor
Richard Morgan

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Cenega Hitman: Definitive Edition D1 Steelbook, Interdruk ZESZYT 32 KOL0R.LINIA B&B INTER, Salwator Opowieść o tęskniących za domem - 106976, KŚ. Wojciecha Kilka myśli o modlitwie - 80154, W.A.B. Ja, diablica, Helion Analiza biznesowa. Praktyczne modelowanie organizacji, Bukowy Las Ciało bez wieku. Jak zatrzymać czas... - Peta Bee, Sarah Schenker (229543), Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Obligacje zmienne w finansowaniu przedsiębiorstwa (224340), vis-a-vis Etiuda Fatalna Czternastka w.2016, Wydawnictwo Edukacyjne Ćwiczenia artykulacyjne. Zeszyt 9. Głoski W,F A4, Literackie Teatr Sabata, Czarne Kryształowy fortepian, BC.edu Interview Rozmowa jako narzędzie w relacjach służbowych, Claroscuro Adibas, Olesiejuk Szkolny niezbędnik. Angielski - to łatwe!, Lektorklett Say Hello 1. Pupil's book, Edgard Angielski HORROR z ćwiczeniami The Rotten Town, ASTRUM Szukanie, Wiersze, Wilga Ania z Zielonego Wzgórza