Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Zula i magiczne obrazy

ID produktu: 4032200
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

 

Zula i magiczne obrazy 

 

Cześć, to znowu ja, wasza mała czarodziejka Zula.


Jakiś czas temu przyśnił mi się niebieski dom, który wyrósł na Poziomkowej Polanie. Okazało się, że pojawił się naprawdę i że ma bardzo tajemniczego mieszkańca Karła z doczepianą grzywką, właściciela magicznych obrazów. Są na nich namalowane niezwykłe postaci: zebrokury, dziewczyna z szyją żyrafy i kobieta z króliczymi uszami. Stanie się coś dziwnego chociaż może się to wam wydać mało prawdopodobne, w jednym z obrazów zostanie uwięziona bliska mi osoba, którą będę musiała uratować! Uff To przygoda pełna tajemnic i trudnych zagadek. Ale kto jak nie ja podoła temu zadaniu?
Czarodziejka Zula to seria o zabawnej i rezolutnej dziewięciolatce, która zupełnie przypadkowo odkrywa w sobie pokłady magii. Początkowo nie do końca wie, jak tę moc mądrze wykorzystać, jednak z czasem się tego uczy. To również historia o przyjaźni, tolerancji oraz o tym, że w życiu ważne jest pomaganie innym. Ta seria spodoba się nie tylko małym dziewczynkom!


Natasza Socha dziennikarka i pisarka. Urodziła się z długą pępowiną owiniętą wokół szyi. Skutki tamtego wydarzenia są takie, iż nie cierpi golfów ani bluzeczek z kołnierzykami, jej obawę budzą też apaszki oraz szaliki. W dzieciństwie chciała zostać chirurgiem. Ćwiczyła na wielkiej lali, której wstrzykiwała zupę pomidorową z prawdziwej strzykawki. Medycyna przegrała jednak z pragnieniem pisania. Przez kilkanaście lat pracowała jako dziennikarka, a kiedy miłość zagoniła ją na niemiecką wieś, zaczęła też pisać książki. Spod jej pióra wyszły m.in.: Macocha, Ketchup, Zbuki, Gotuj, karm i kochaj, Maminsynek, Awaria małżeńska, Rosół z kury domowej, Hormonia, Dziecko last minute. Ma dwójkę dzieci, Olgę i Filipa.

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
192
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
19.2
Szerokość [cm]
14
Autor
Natasza Socha

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Aksjomat 3-latek bawi się i uczy. Encyklopedia wiedzy malucha., Olesiejuk Wielka księga zadań przedszkolaka (133589), Skrzat Ktoś bardzo podejrzany (71214), LITERAT Angielski dla dzieci z.16 3-7 lat (170256), Tashka Pojazdy, Vehicles, Vhicules, Vehiculos - 162101, Wilga Obracanka. Porównania - 205954, Bellona Historia świata przez ścięte głowy opisana - 225612, Mamania Dziecko z bliska idzie w świat - 125957, Delta W-Z Oficyna Wydawnicza Podstawy rysowania pejzażu, Edycja Świętego Pawła Perełka 032 Noc Bożego Narodzenia, ExpressMap See you! in...Paris ( Paryż ) 1:15 000 plan miasta, Muza Polska Góry, górki i pagórki, Ciekawe Miejsca.net Jeziorka i stawy Gór Świętokrzyskich, Sudetów i polskich Karpat, Rebis Gniewny pomruk burzy, Nowa Era Teraz matura 2018 WOS. Vademecum NE - 166269, JK Zanim dojrzejesz do życia, Marginesy Wymyśliłam Cię. Irena Jarocka we wspomnieniach, Bernardinum Ostatnie srebrniki