Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi

Życie jest piękne

Natalia Murawska
ID produktu: 1410134
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Kiedy los zmusi Cię do zmierzenia się z najgorszym, zrozumiesz, że wszystko, czego pragniesz, to piękne życie
Cornelia to 17-letnia dziewczyna. Prowadzi normalne życie zwykłej nastolatki. Ma wspaniałą przyjaciółkę i wsparcie rodziców. Marzy i ma plany na przyszłość. Brakuje jej tylko prawdziwej miłości, ale wie, że na taką trzeba poczekać. Wszystko zmienia się, kiedy słyszy słowo BIAŁACZKA. Będzie zmuszona do podjęcia trudnej walki o swoje pragnienia.
Natalie, przyjaciółka Cornelii, to osoba, która tylko pozornie wydaje się silną, przebojową flirciarą, która wszystko ma za nic. Znakomicie potrafi nakładać maski i wcielać się w przypisywane role. Tak naprawdę skrywa wrażliwą duszę i liczne rany, które zadali jej najbliżsi. Marzy o kimś, kto zobaczy jej prawdziwe ja i je pokocha. Jedna niewłaściwa decyzja sprawi, że będzie musiała zmienić całe swoje życie.
Kiedy los postawi dwie przyjaciółki przed bardzo trudnym i bolesnym faktem, okaże się, że nie każda sytuacja daje możliwość takiego wyboru, jaki by się chciało mieć. Pomimo to, Nel i Nat stopniowo zrozumieją, że w każdym momencie warto cieszyć się z życia i czerpać z niego to, co najpiękniejsze, bo nic nie jest nam dane na zawsze.
Patrzę na wyciągniętą w stronę nieba dłoń przyjaciółki. Jedna z gwiazd właśnie spada, aby czyjeś życzenie mogło się spełnić. Chcę, żeby ta gwiazda była moim życzeniem.
Zażycz sobie, żeby wyzdrowieć. Natalie mówi głosem pełnym napięcia. Czuję na skórze jej gorący oddech, stoi tuż za mną.
Jeszcze krótką chwilę patrzę na spadającą gwiazdę i zamykam oczy. Życzę sobie jednak czegoś całkiem innego z olbrzymią nadzieją, że zostanę wysłuchana.
Chcę, żeby moje życie było piękne mówię w myślach, a kiedy otwieram oczy, gwiazdy już nie ma.
Studentka psychologii, zafascynowana człowiekiem i ludzką naturą. Niepoprawna romantyczka z duszą wrażliwca, uwielbiająca truskawki, herbatę z cytryną i dobre książki. Od urodzenia jeździ na wózku inwalidzkim, jednakże z każdego dnia stara się wyciągnąć coś pozytywnego. Jej przygoda z pisaniem zaczęła się pewnego zimowego popołudnia, kiedy odważyła się opublikować historię w magicznej przestrzeni dla początkujących pisarzy, powszechnie znanej jako Wattpad.


Strony: 318, Format: 12,1x19,5x2,3 cm
Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
318
Rok wydania
2017
Wysokość [cm]
19.5
Szerokość [cm]
12.1
Autor
Natalia Murawska

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: WMG Rock Various Psychedelia - A 50 Year Trip, UMP Quiet Nights, UMP Pop Tove Lo Queen Of The Clouds (Pl), UMP CLASSICAL PRESTON, SIMON PALESTRINA MISSA PAPAE MARCELLI (ORIGINALS), UMP Mplsound, UMP LutosAir Quintet Canto For Winds, Jedność Moja pierwsza książeczka. Zwierzęta - 214197, Rebis Kroniki Żelaznego Druida. Tarcza Gai - 216606, Antyk Metafizyczne podstawy nauki o cnocie , Edgard Niemiecki. Repetytorium leks. - tematyczne B2 - C1, Novae Res Siła wiary, Świat Książki Sekret w ich oczach (185048), Znak Rzeki Hadesu broszura (81085), Olesiejuk Supersoki: wzmacniające, oczyszczające..., EPIDEIXIS Piramida ortograficzna P2, Dolnośląskie Wydawnictwo Edukacyjne Mikrotunelowanie, Psychoskok Cykl, Helion Praktyki mistrza SQL. Programowanie zaawansowane, Nasza Księgarnia Francuski klejnot