Alibi na szczęście (TW)

ID produktu: 1811670
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Anna Ficner-Ogonowska
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2018
Złóż zamówienie przez telefon: 12 397 55 66
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Alibi na szczęście

 

 

Daj się porwać tej pięknej historii o miłości, przed którą nie da się uciec. Przestań się spieszyć i pomyśl o tym, co w życiu najważniejsze. Hania straciła wszystko. Jej życie zatrzymało się pewnego sierpniowego dnia. Przestała marzyć, a jedyne plany to te, które układa dla swoich uczniów. Kiedy na jej drodze staje Mikołaj, Hania boi się zaangażować, ale on walczy o miłość za nich dwoje. Pomaga mu w tym jej przyjaciółka Dominika, której energia i poczucie humoru rozsadziły niejedno męskie serce. Jest też pani Irenka: prawdziwa skarbnica ciepła i mądrości po prostu anioł stróż. To w jej nadmorskim domu, gdzie na parapecie dojrzewają pomidory, a kuchnia pachnie szarlotką i sokiem malinowym, Hania odnajduje utracony spokój, odzyskuje wiarę w miłość i daje sobie wreszcie prawo do bycia szczęśliwą. To pełna ciepła i nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać.
Opowieść o tym, z jaką determinacją mężczyzna jest w stanie walczyć o miłość kobiety. Chwilami pogodna, chwilami wzruszająca historia rodzącego się uczucia. Love story, którą czyta się jak kryminał.
Artur Żmijewski

Książka, o której długo nie można zapomnieć. Opowieść o przeznaczeniu zasłuchanym w szum morza...
Danuta Stenka
Anna Ficner-Ogonowska autorka bestsellerów Alibi na szczęście, Krok do szczęścia, Zgoda na szczęście i Czas pokaże. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Córka, matka, żona. Mieszka w Warszawie.

Specyfikacja

Oprawa
Twarda
Liczba stron
672
Rok wydania
2018
Szerokość [cm]
14.4
Wysokość [cm]
20.5
Autor
Anna Ficner-Ogonowska

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Olesiejuk Historyjki z nalepkami - Dzień przedszkolaka (60979), Aksjomat Zwierzątka maleństwa (111974), Jaguar Drużyna T.3 Pościg BR , Prószyński i S-ka Putin. Człowiek bez twarzy , Biblios Biblioteczka opracowań nr 013 Sklepy cynamonowe, Muza Ofiara, Komlogo KOSF - Karty oceny słuchu fonemowego, Kaktus Milion psów. Wspaniałe ilustracje do kolorowania, WSiP Tworzenie planu medialnego. Kwal. A.27.3., Kultura gniewu Strange Years. Jesień. Część 1, Pauza Legenda o samobójstwie, Amber Pieśń misji , Biuro Literackie Dzwony Einstaina, PAN DRAGON Torebka prezentowa lux duża 002 , Olesiejuk Biblioteczka niedźwiadka. Spacerek, MM PUBLICATIONS The Gingerbread Man + CD-ROM , Znak ERA DINOZAURÓW OD NARODZIN DO UPADKU NOWE ODKRYCIA I FAKTY O ZAGINIONYM ŚWIECIE, WDS Sandomierz Sidła z Dalekiego Wschodu, Wolters Kluwer Zasada jawności w sądowym postępowaniu cywilnym