Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi

Anioł na ramieniu Anna Daszuta

Anna Daszuta
ID produktu: 1339613
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Adelina Gelans, młoda i atrakcyjna redaktorka wydawnictwa Get Lucky, za namową swojej przyjaciółki zakłada swoje konto na portalu randkowym. Jej naiwność styka się ze światem pieczołowicie ukrywanych erotomanów i seksoholików. Na przekór swojej Cheru, mieczonośnej anielicy, umawia się na spotkanie z Janem, który wprowadza ją w krainę grzesznej rozpusty.
Możliwe, że wszystko ułożyłoby się tak jak trzeba, gdyby nie jego tajemnice. Czy piękna dziewczyna z Aniołem na ramieniu będzie przy nim szczęśliwa? Czy odkryje zagubione puzzle całej układanki? Czy narazi siebie i swoją czteroletnią córkę Julcię na niebezpieczeństwo?
Anioł na ramieniu to powieść z zaskakującymi zwrotami akcji. Autorka z wyczuciem porusza problemy współczesnej kobiety. Tematyka miłosna rozpatrywana na różnych płaszczyznach niech będzie zachętą, by sięgnąć po tę wyjątkową pozycję.
Anna Daszuta zapalona fanka motoryzacji i motocykli, coach i podróżniczka. Od dzieciństwa marzyła o podzieleniu się swoim wewnętrznym światem z innymi. Robiła to na wiele sposobów, będąc zawsze blisko i dla ludzi. W swoim życiu kieruje się mottem Ludwika Hirszfelda: Aby zapalać innych, trzeba samemu płonąć. Anioł na ramieniu to jej powieściowy debiut. Poza pisaniem jej największą miłością jest córka Liliana.


Strony: 272, Format: 12,1x19,5 cm
Rok wydania: 2015, oprawa: broszurowa

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
272
Rok wydania
2015
Wysokość [cm]
19.5
Szerokość [cm]
12.1
Autor
Anna Daszuta

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Morex Książ. Poznajemy literki Na wsi, WMG Chopin Preludes, UMP Piano Recital, UMP CLASSICAL FLOREZ, JUAN DIEGO ROSSINI GUILLAUME TELL, UMP Classical Lupu, Radu Decca Legends, Cass film Podróże marzeń. Wyspy greckie (Box 3 DVD) - 168595, Debit Franklin i nocna wyprawa do lasu - 159698, Skrzat Kogutek Ziutek nad morzem (113053), KŚ. Wojciecha O szczęściu prostego życia - 203932, G&P Oficyna Wydawnicza Puszcza Notecka. Przewodnik krajoznawczy, Greg Awantura w Niekłaju (oprawa twarda), Olesiejuk Podręczny atlas świata (206677), Nowa Era Szkoła na miarę. Papierowe składanki D, Fosze Program wychowania fizycznego dla trzyletniego LO, Harmonia Zabawy oddechowe na wesoło, KOS Cykle życia. Numerologiczne przepowiednie, KOS W świetle symboli, Akurat Twardzielka pocket, Wydawnictwo Kobiece Mary McGrory