Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Audyt

ID produktu: 4643796
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

 

 

Audyt

 

 

Janoszowie okazali się pospolitymi kryminalistami, Stefan to sam wierzchołek grypsery, Fala jest uważany za jednego z najgroźniejszych, a Simon to taki przestępca, jakich grywał Alain Delon od sympatii do niego nie sposób się uwolnić. Wiesława Piszczyk nie miała takiego uroku, a porywając dziecko, uważała, że wymierza sprawiedliwość. Andrzeja Hermonowicza napadła niedźwiedzica, Sławek Sztejter założył się o litra, że przebiegnie maraton, a Grzesiek Galasiński stracił twarz dosłownie.
Piotr pił spirytus salicylowy, autowidol, denaturat, lustrol, lazurol, topaz, kryształ, krople na serce, krople żołądkowe i na wątrobę, wdychał też klej. Do dnia, gdy przypadkowa znajoma zabrała go na nabożeństwo. Od tamtej pory nie wziął alkoholu do ust.
Piotr R., twórca anarchistycznego Ludowego Frontu Wyzwolenia, w latach 90. dokonał w Polsce kilku zamachów terrorystycznych, teraz oddałby życie za pączka z konfiturą. Od lat na oddziale psychiatrycznym.
Jacek Hugo-Bader znów rusza w Polskę, wraca do spraw, wydarzeń i miejsc sprzed dwudziestu, trzydziestu lat. Spotyka się z bohaterami reportaży, które trafiały na pierwsze strony Gazety Wyborczej. Bandyci, menele, nawróceni, wsiowi i wybrani twarz współczesnej Polski, od której tak łatwo się odwrócić.
Reporter odkrywa, że jego teksty sprzed lat ciąg dalszy mają lepszy niż początek.
Koedycja z wydawnictwem Czarne.

Specyfikacja

Gatunek
Reportaż
Oprawa
Twarda
Liczba stron
488
Rok wydania
2018
Format [cm]
14x22
Autor
Jacek Hugo-Bader

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Wilga Wykrojnik - Psotna kurka - 196551, Adamada Komu zupki ? (197242), Replika Obława na Wyklętych - 239150, MG Hrabia Monte Christo cz.2 - 227886, GWO J.Polski GIM 3 Między Nami ćw. wersja B w.2017, Prószyński i S-ka Tajemniczy brat (204542), Greg Tablice biologiczne (11005), W.A.B. Kubuś i jego Pan. Hołd w trzech aktach dla Denisa, SBM Legendy polskie/ Polish legends (245519), MG Jądro ciemności, PWN Geny i edukacja, Limbus Kundalini. Ognisty Wąż. Nowoczesne spojrzenie, Sensus Terapia f**k it. Prosty sposób na szczęście, NoName Przyroda Polski (267914), Dream Books Kraina jutra Początek, Poltext Rachunkowość finansowa. Teoria, przykłady, zadania, Mira Zło konieczne, Wydawnictwo Kartograficzne Piętka Bajka. Powolni przyjaciele